Прості умови іпотеки австралійці не знаю


Опубликованно 08.11.2018 10:14

Прості умови іпотеки австралійці не знаю

Нове опитування домовласників показав "відносно низький рівень інформованості" про основні іпотечних термінів, що мають ознаки фінансової грамотності серед австралійців знижується.

Опитування 1001 людина, проведеного за замовленням Банку шлюз розкривається трохи більше половини були "точно знають" умов перемальовування об'єкта, страхування позик і кореспондуючий рахунок, забивши на 56%, 55% і 53% відповідно.

Сорок відсотків позичальники могли сказати те ж саме для кредиторів іпотечного страхування, 34 відсотки-спліт іпотечного кредиту, в той час як тільки 31 відсоток бачив різниці між ставкою порівняння і процентна ставка. Співвідношення суми кредиту до вартості становив 26 відсотків, у той час як не менш відомий термін переносимість на 20 відсотків.

"Результати нас не дивують," головний шлюз виконавчого банку Павло сказав Томас. “Середній австралієць може купити три іпотечні кредити у своєму житті, це не багато. Речі міняються між вашою першою іпотеки та ще 10 років потому".

Порівняно з результатами аналогічного опитування, проведеного в 2017 році — нехай і з розміром вибірки всього в 300 — усвідомлення всіма умовами був нижче, за винятком спліт іпотечного кредиту.

Містер Томас сказав, що він платить, щоб виховувати себе".

"Якщо ви робите вашу домашню роботу і взяти кредит з потрібними функціями за правильною ціною, ви цілком могли б заощадити десятки тисяч доларів протягом 25 років", - сказав він.

"З іншого боку, якщо ви зробите це неправильно, то результат міг бути жах".

У ході опитування також виявили, що чоловіки були більш правоподобны для того щоб вимагати якийсь рівень розуміння, ніж у жінок, кожен з цих термінів — але пан Томас сказав, що за його досвідом, він "не бачив нічого, що дозволило мені припустити, що жінки не менш як фінансово проникливий, як і чоловіки".

У цій ситуації, ми запитали пана Томаса, щоб пояснити, що кожен з цих термінів означає.

СПЛІТ ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУ

“Розкол іпотечного кредиту є кращим з обох світів. Частину вашого кредиту можуть бути виправлені, а деякі можуть бути змінної. Благо, що, незважаючи на те, що люди говорять, що ніхто не може передбачити майбутнє. Якщо ви не впевнені, ви можете сказати, що я збираюся прийняти пунт і виправити певну суму і залишити половину змінної. Це просто форма захисту".

КОРР

“Кореспондуючий рахунок є величезною особливістю. Навіть люди, у яких є іпотечний кредит, більшість мають деякі гроші. Це має сенс, а не мати його в окремий ощадний рахунок, де ви заробляєте дуже мало інтересу, щоб поставити його в залік. Якщо у вас кредит 500 000 доларів і ви поклали на рахунок зміщення, ви тільки збираєтеся сплатити відсотки на $480,000. За 25 років це буде додати до істотної економії грошей в свою кишеню, а не кредитора."

ПОРІВНЯНО З ВІДСОТКОВОЮ СТАВКОЮ

“Це найважливіша річ. Це дозволяє яблука з яблуками порівняння процентних ставок на простому мовою. Він триває вже більше 20 років, коли уряд (підійшла до) одних кредиторів виходили з того, що здавалося супер-низькими тизер ціни, але вони мали приховані комісії і збори, які загострили фінансові проблеми, оскільки якщо позичальник взяв кредит на півтора відсотка більше, вони б платили менше, тому що не було ніяких прихованих платежів. Я з ким говорю, найголовніше-щоб порівняти один тариф на інший з використанням ставки порівняння".

ОНОВЛЕННЯ ОБ'ЄКТА

“Я закликаю всіх, щоб подивитися на перемальовування об'єкта, переважна більшість кредитори пропонують їх. Якщо вашої погашення заборгованості становить $1000 в місяць намагаюся платити 1100 доларів на місяць. Що $100 будує. Якщо вам ніколи не доведеться перемальовувати це здорово, ви сплатити позику швидше, а якщо чорний день прийде, і ви отримаєте несподіване рахунку після двох або трьох років, ви можете мати кілька тисяч доларів, які ви можете перемалювати, щоб допомогти оплатити їх".

КРЕДИТОРИ ІПОТЕЧНОГО СТРАХУВАННЯ

“Це страхування позичальник платить за фактично покриває кредит постачальника. Люди можуть сказати, що це несправедливо, але в останні банки не будуть кредитувати більше 80 відсотків вартості будинку. Що було добре в 70-х і 80-х, але ж ціни на житло настільки зросли, що більшість австралійців не мають 20 відсотків депозиту. Нововведення було, якщо ми можемо покрити наші зайвому ризику, більше людей можуть потрапити на ринок".

УДОБОНОСИМОСТЬ

“Це особливість, яка була навколо деякий час, але більшість людей не усвідомлюють її. Ми називаємо це заміна безпеки. Сказати, що ви живете в передмісті і хочуть переїхати в передмістя, але не хочете, щоб отримати новий кредит, ми можемо просто підставити безпеки на власність на іншу. Іншими словами, ви не повинні прийти, отримати виплату на свій існуючий кредит, взяти виплати та подати заяву на новий кредит. Це практично непомітно і без зусиль".

frank.chung@news.com.auКатегория: Бизнес