'Випона' втрачає букмекерській конторі битва товарного знака


Опубликованно 08.11.2018 04:08

'Випона' втрачає букмекерській конторі битва товарного знака

Раймонд гальма, а Мельбурн-експерт рептилій і медійна особистість, володіє австралійський зареєстрованими товарними знаками "випона" і "Людина-змія", і стверджує, що використовував назва з 1960-х років.

Випона не плутати з жителем Сіднея Джоном можите, хто працює змії і рептилії шоу під назвою "Людина-змія Лаперуз". Містер мазило повідомив суду пан можите діє з його дозволу.

Він взяв букмекерській конторі до суду за рекламу на початку цього року, що зображений чоловік, одягнений як заклинатель змій, грає на традиційному засобі перед перебиває закадровий голос: "Гей, людина-змія!"

Містер мазило стверджував, оголошення, ймовірно, вводять в оману громадськість думати, що це було пов'язано між собою і букмекерській конторі і завдає шкоди його репутації, а також розбавляючи його візитною карткою.

У відповідь, сказав букмекерській конторі вживання слів не в якості товарного знака, але "інструмент восклицательной, щоб зірвати характер і глядацькою аудиторією, щоб привернути їх увагу на оголошення про те, що слід".

Містер мазило було наказано виплатити судові витрати в букмекерській конторі. Картина: Стів Таннер

Букмекер зазначив, що слова були вимовлені коротко і в той час не було букмекерській конторі брендингу на екрані. Він сказав, що пропозицію р-н гальма, що споживачі будуть думати, що зображено заклинатель змій був він або що він мав зв'язок з букмекерській конторі був "химерний".

У своєму рішенні суддя Алан Робертсон сказав, що "використання простих англійських слів випона' або 'людина-змія'" в оголошенні не має нічого спільного з букмекерській конторі сервіс пропонує.

"Слова" Людина-змія' приурочені до описової частини та не рекламний розділ", - сказав він. "Споживачі не подумали, що зображено заклинатель змій є заявником або що існує зв'язок між відповідачем і ним."

У 2011 році містер гальма був визнаний винним у порушенні його комерційної демонстрації диких тварин ліцензія для здачі два нормально смертельний змій вкусити його 10-річна дочка в торговому центрі аудиторії, щоб довести, що вони були де-venomised і безпечним.

Вісник Сонця повідомили, що він був оштрафований на $12 000 до окружного суду для демонстрації з отруйними зміями менше ніж у трьох метрах від громадського, працюючи в доступній ям і демонструючи таким чином, що тварини схильні до ризику крадіжки.

frank.chung@news.com.auКатегория: Бизнес