Китайська вихователька йде вірусна завдяки шаленій 'відновити'


Опубликованно 08.11.2018 04:08

Китайська вихователька йде вірусна завдяки шаленій 'відновити'

П'ять-рік-старий, відомий тільки як "Чень", став вірусної сенсацією на китайських соціальних ЗМІ раніше на цьому тижні після того, як його сміховинно хвалькуваті CV був спільний онлайн.

Це викликало вилив невіра і знущання завдяки претензіями хлопчик вже прочитав 10 000 книг на китайською та англійською мовами — доводячи свою "багатий і різноманітний досвід".

• 'Самобуд' бали безкоштовно $1,7 м вдома

• Огидна расистська увагу приголомшує сім'ї

• Діти закликати виборців Шун тато

Резюме також хвалився вихователь в дитячому саду в "незалежної особистості" і "різні хобі".

Карта світу з зазначенням місць, які він відвідав, був включений, разом з графіком своєї щотижневої дослідження та заходи та фотографії його виконанням домашньої роботи, написані англійською мовою і кантонському діалекті.

Кваліфікація його батьків також перераховані, при цьому документ, пояснивши, що вони обидва випускники престижного Шанхайського Університету Фудань і тепер керівництво Форд Моторс і Bain & Company в місті.

Кращі риси особистості дитини включають в себе "креативний, впевнений у собі, цікавий, сміливий, завзятий, сильний, добрий і люблячий.

Деякі з досягнень хлопчик не плаче після щеплення, і відразу ж назад, коли він падає — то він зробив, оскільки він був у шести-місячна дитина, мабуть.

Резюме Чена була розділена на Weibo. Фото: Вейбо

Хлопчик, який живе в Шанхаї і відвідує елітний дитячий садок, теж описаний як "вольовий" і здатний впоратися з поразкою.

"Якщо я сказав вам, я можу швидко поміняти настрій і активно присвятити себе навчанню," відновити держав.

За даними Південно-Китайському ранковий пост, скріншоти відновити поділяють на китайських соціальних медіа Weibo платформи на початку цього тижня від користувача Кай Ба, де він отримав десятки тисяч акцій і зневажливих зауважень.

"Схоже, що я не можу досягти більшого, ніж цей дитина в моєму житті", - один користувач Weibo опублікував, за даними видання, в той час як інший написав: "це більш складний, ніж мій твір коледж прийом".

Хоча ви можете бути уговорены для того щоб закочувати очі і сміятися за рахунок сім'ї, деякі стверджують, що резюме-це сумне відображення сильний тиск багато китайські діти знаходяться під Коли мова заходить про їх навчальної та майбутньої професійної діяльності.

У південній китайській Ранковій пошті, також пояснив так званий "тигр батьки" були сьогодні в обнімку резюме-для-дітей, тенденції в масовому порядку у відповідь на зростання конкуренції за місця в дитячих садках в кращих навчальних закладах.

Маленький хлопчик-це дуже добре їздив. Фото: Вейбо

"Тигр виховання" відноситься до суворого стилю виховання дітей, який штовхає дітей на високий рівень успішності.

У квітні подібний випадок також пішли вірусні після шести-річний відновити дівчинка стверджувала, що вона навчилася говорити лише три місяці, плавати у віці трьох і програмувати на п'ять.

І це не тільки батьки, які взяли на озброєння тренд — за посади, ряд графічних дизайнерських компаній тепер пропонують дитині шаблонів резюме для продажу.

Тим не менш, видання також повідомляє школах вже заборонили прийом дітей CVS в Шанхай.

alexis.carey@news.com.auКатегория: Бизнес