Як зробити лебедя з кульки за 5 хвилин?


Опубликованно 07.11.2018 11:20

Як зробити лебедя з кульки за 5 хвилин?

Як відомо, одним з улюблених видів іграшок дітей всіх віків є повітряні кулі. Тому саме на дитячих ранках запрошені герої хлопцям показують фокуси з ними, виготовляючи з кульок забавних тварин і птахів. Після такого свята багатьом дітям хочеться повторити таке захоплююче заняття, тому вони просять батьків скласти якогось звірка. Сьогодні ми розповімо вам, як зробити з кульки лебедя не гірше, ніж його б зробив професійний актор дитячого свята. Матеріали для створення фігури лебедя

Для того, що б зробити будь-яку фігурку з куль, вам знадобиться кілька довгих і тонких куль, іменованих "сосисками". В залежності від побажань і вибраного героя, визначте, якого кольору вони повинні бути. Так от може знадобиться чорний маркер і якісь прикраси, якщо ви плануєте перетворити повітряних кулю в повноцінну іграшку або елемент декору інтер'єру.

Майстри по скручуванню повітряних куль радять уникати надмірної напруженості гуми шляхом її надування. Оскільки при скручуванні сильно надута куля просто лопне. Щоб зробити лебедя з кульки, рекомендуємо використовувати білий колір.

Пізніше на ньому ви намалюєте очі і пір'я. На кольоровому кулі зображені деталі загубляться і будуть виглядати не так ефектно. Як зробити фігуру?

Після того, як ви підготували кілька білих кульок і маркер, можна приступати до справи.

Крок перший: роздмухати куля так, щоб він міг безперешкодно скручуватися в будь-яку зі сторін. Також залиште ненадутым кінчик кулі (близько 3-4 см).

Тепер повторіть кроки зазначені в майстер-класі на фото нижче. На ній показано, як поетапно зробити лебедя з кульки.

Коли лебідь буде готовий, візьміть чорний олівець і намалюйте птиці очі з обох сторін. Так само намалюйте лебедю крила і оперення. При бажанні розфарбуйте дзьоб птиці червоним кольором. Прикраса готового лебедя

В якості декору ви можете надіти на шию лебедя невеликий шарфик або ж прикрасити його голову короною з паперу. В останньому випадку, у вас вийде героїня російської народної казки "Царівна-лебідь". Намалюйте на тонкому картоні корону і виріжте її. Зробіть надрізи по колу, і підігніть краю. Склейте боку корони і прикрасьте її золотою фарбою. При бажанні наклейте стрази або паєтки. Готову корону, приклейте на двосторонній скотч до голови лебедя.

Як бачите, зробити оригінальну іграшку для дітей можна за лічені хвилини і зовсім невеликі гроші. Автор: Холлі Голайтлі 7 Листопада, 2018Категория: Финансовые Хобби