Як зв'язати гачком бантик для декору


Опубликованно 06.11.2018 19:06

Як зв'язати гачком бантик для декору

У всі часи люди старалися прикрасити свій одяг. До декоративних елементів, що привносить в наряди родзинку, завжди ставилися дуже трепетно. Це могли бути квіти, стрічки, намистини, вишивка, дорогоцінні нитки і т. д. Але класика - бант! Різні варіації не втрачають актуальність, надаючи виробу красу і жіночність.

Зв'язати гачком бантик дуже просто, тому ними прикрашають майже все: головні убори, рукавички, сумки, взуття, предмети інтер'єру, аксесуари і навіть біжутерію! У жіночому вбранні він може бути у вигляді брошки, кольє. Виготовивши найпростіший маленький бантик, ви перетворите звичайний повсякденний образ в більш ошатний і ніжний.

Як зв'язати гачком бантики великі і маленькі, прості і більш складні, розповімо далі.

Умовні позначення, які використовуються в схемах, представлені нижче.

Як зв'язати бантик гачком для початківців

Кожна рукодільниця рано чи пізно стикається з проблемою, коли потрібно прикрасити бантом в'язане виріб. Виготовити подібний декор своїми руками не складе великої праці, якщо дотримуватися наведеної нижче інструкції.

Ось як зв'язати бантик гачком для початківців покроково: Першим ділом поверніть кільце амігурумі з пряжі і з нього провяжите п'ять повітряних петель. У це ж колечко ввяжите п'ять-сім стовпчиків з двома накидами, а потім знову наберіть п'ять петельок і полустолбиком з'єднайте ланцюжок з кільцем. В'язання обов'язково повинно вестися всередину кільця, не розщеплюючи нитку. Далі зв'яжіть ще п'ять повітряних петель і п'ять-сім стовпчиків з двома накидами. Продовжуємо роботу п'ятьма петельками і полустолбиком в кільце. Робочу нитку відрізаємо, залишивши хвостик близько 15 див. Кільце амігурумі потрібно затягнути, а довгою ниткою обертаємо центр банта, укладаючи виток до витка.

Кінці ниток ховаємо за допомогою голки або гачка. Симпатичний маленький аксесуар готовий! Простий плоский бантик

Наступним прикрасою можна декорувати будь-в'язане виріб.

Перед тим як зв'язати гачком бантик, запасіться наступним: Пряжею (можна взяти двох відтінків). Гачком, відповідним за номером до нитками. Голкою (краще штопальною). Ножицями.

На початку роботи треба буде набрати ланцюг з шістнадцяти повітряних петель. Потім, йдучи від другій петлі від гачка, в'яжіть стовпчики без накиду до кінця ланцюжка (15 штук).

Одна петля підйому, розгорнути роботу і зв'язати ще ряд. Так в'яжемо від шести до десяти рядів. Виходить прямокутник - це основна деталь банта.

Тепер нам необхідно обв'язати виріб по краю одним рядом стовпчиків без накиду. Якщо ви вирішили створити двоколірний бантик, то беріть пряжу іншого кольору.

Перемичка формується з цієї нитки (у разі в'язання двоколірного банта) або з основною. Для неї наберіть 6 петель і зв'яжіть 8 рядів стовпчиками без накиду.

Залишилося лише зібрати бант. У центрі стягніть його ниткою, поверх оберніть пов'язаної перемичкою. Краї зшийте між собою, а кінчики нитки сховайте. Як зв'язати маленький бантик гачком

Іноді для обробки якої-небудь маленької штучки (наприклад, дитячої кофтинки, пінеток, шапочки) потрібен крихітний ніжний декор. Як зв'язати гачком бантик так, щоб він гармонійно вписався в концепцію вироби? Підійде спосіб, при якому спочатку в'яжуть ланцюжок з повітряних петель (достатньо буде 50 штук), а потім провязывают в кожну петлю стовпчик з накидом, напівстовпчик або стовпчик без накиду.

Нитка обрізають і ховають всередині. Вийшла смужка згортається кренделем і закріплюється посередині, прикрашається намистиною, кабошоном, стразами і т. д. Бант, що імітує зав'язаний з стрічки

Невеликі об'ємні бантики, пов'язані за допомогою гачка, є прекрасними елементами декору. Годяться вони для прикраси одягу, і для створення біжутерії, і для багатьох інших цілей.

Вигляд його досить серйозний, але особливих навичок для виготовлення не потрібно. Зв'язати бантик гачком для шапочки краще з тонкої пряжі. Не беріть дуже товсту: це додасть виробу грубий вигляд, адже в'язання гачком і так дуже жорстке.

Бант відмінно виглядає в двокольоровому варіанті: облямівка підкреслить мальовничість аксесуара.

Отже, спочатку в'яжіть вузьку смугу основним відтінком пряжі. Для неї наберіть 50 петель, а потім пройдіть дев'ятьма рядами стовпчиків без накиду. Краєчок обв'яжіть ниткою іншого, для формування куточків в кожен крайній стовпчик ввяжите по чотири стовпчики обв'язки.

Отриманий прямокутний елемент складаємо навпіл, краю з'єднуємо голкою. Складаємо кільце швом на середину.

Таким же чином створюється перемичка: з ланцюжка в 15 петель в'яжемо смугу за допомогою стовпчиків без накиду (п'яти рядів буде достатньо). Укладаємо її посередині і перекриваємо шов, закріплюємо.

Тепер зв'яжіть ще одну довгу смугу з пряжі основного кольору (ширина така ж, як у петель банта), складаємо його навпіл під кутом в 45 градусів і пришиваємо з вивороту.

Ось таким способом створюється оригінальний аксесуар з декількох простих смужок. Ажурний бант

А шпильки для маленької принцеси зв'яжіть маленькі ажурні бантики. Візьміть Пряжу бавовняну, тонку: вона відмінно підкреслить малюнок в'язання і утримає форму. Знадобляться залишки ниток, наприклад, білої і рожевої.

Нехай основна пряжа буде рожевою. З неї наберемо 81 повітряну петлю, замкнемо ланцюг в колечко і продовжимо в'язання по колу. Схема прикладена нижче.

По досягненні необхідної ширини обв'яжіть крайку білою ниткою.

Перемичка банта в'яжеться рожевої пряжею. Збираємо аксесуар.

Тепер залишилося прикрасити його. Для цього з'єднаємо маленький квітка.

В кільце амігурумі в'яжемо п'ять повітряних петель, з'єднуємо полустолбиком. Потім в кожен стовпчик попереднього ряду в'яжемо дві повітряні петлі, пишний стовпчик з трьох накидов, дві повітряні петлі. Ця квітка пришьем в середину виробу.

Все, ажурний бантик готовий! Залишилося прикріпити його на шпильку або гумку і прикрасити зачіску. Подвійний бант

Його дуже легко виконати. Приголомшливий ефект виходить при використанні секційної пряжі.

Наберемо 15 повітряних петель і продовжимо в'язати стовпчиками без накидов на довжину близько двадцяти сантиметрів. Щільність в'язання у кожної майстрині своя, тому кількість рядів буде різним.

Потім в'яжемо другу смужку. Набрати треба буде 10 петель, а зв'язати 24 див.

Обидві смуги зшиваємо в колечка і вкладаємо меншу в більшу. Поєднуємо шви, укладаємо їх на середину і стягуємо.

Створюємо перемичку: набираємо 4 повітряні петлі і в'яжемо смугу на довжину, якою можна буде обернути стягнуту серединку.

Готово! Приголомшливий бант з плавними переходами відтінків готовий! Автор: Олексій Потемин 6 Листопада, 2018Категория: Финансовые Хобби