Гордій Колесов - російська зірка в Китаї


Опубликованно 05.11.2018 19:34

Гордій Колесов - російська зірка в Китаї

Колесов Гордій у свої 9 років вже встиг стати світовою знаменитістю. Цей хлопчик-вундеркінд у 2015 році переміг в китайському талант-шоу, він захоплюється шахами, володіє п'ятьма мовами і знає напам'ять більше п'ятисот китайських ідіом. Біографія

Народився Гордій у Москві 18.08.2008. Коли йому було всього два місяці, сім'я переїхала в Китай, де у тата хлопчика, Євгенія Колесова, був бізнес. Любов до навчання синові прищепила мама Ірина, педагог за освітою. Саме вона займалася з Гордієм в Китаї за шкільною програмою. Але ключову роль у розвитку хлопчика зіграв батько, він розробив свою методику навчання в ігровій формі, що включає вивчення мов.

До речі, у Гордія Колесова є три молодші сестри: Агата, Єсенія і Мілана. Всі вони, як і брат, володіють п'ятьма мовами: російською, китайською, іспанською, англійською та французькою. Дівчатка займаються тенісом і дзюдо. Гордій любить сестер, допомагає їм освоювати мови і займається з ними каліграфією.

Виступи на телебаченні

Вперше на екрані Гордій Колесов з'явився в квітні 2014 р., в передачі «Сам собі режисер». Там він демонстрував знання ієрогліфів і співав на китайській мові. У січні 2015 р. взяв участь у шоу талантів на каналі CCTV-1 і переміг. Це перший іноземний дитина, що добився такого успіху на китайському телебаченні. Гордій Колесов відразу став знаменитим, ролик з його виступом потрапив на «Ютуб», і за тиждень його переглянули більше мільйона чоловік. У квітні 2015 р., коли кількість переглядів відео досягло чотирьох мільйонів, хлопчика разом з батьком запросили взяти участь у програмі «Нехай говорять». В цей же час на китайському ТБ були зняті і показані два документальних фільми про Гордее і його сім'ї. З тих пір дитини стали називати вундеркіндом.

Захоплення шахами

Гордій Колесов почав грати в шахи в 2014 році, і вже через пару місяців взяв участь у чемпіонаті Гуанчжоу, де завоював срібну нагороду. З 2015 р. хлопчик став систематично навчатися цій грі і брати участь у різних кваліфікаційних турнірах. У квітні 2015 р. Гордій Колесов виконав перший розряд і здобув перемогу на чемпіонаті в Шеньчжені. У травні того ж року юний шахіст взяв участь у турнірі серед школярів, що проходив в Таїланді, і увійшов в десятку кращих.

У 2016 р. Гордій Колесов взяв шість очок з дев'яти на Всекитайській шаховому турнірі, і виконання цього нормативу, дозволило йому стати кандидатом у майстри спорту. Він був наймолодшим учасником змагання, хто удостоївся такого звання. Роком пізніше хлопчик виграв «бронзу» з бліцу на Чемпіонаті Європи серед школярів до десяти років. У 2018 р. став чемпіоном Москви та Європи в категорії до одинадцяти років. Перемога на європейському шаховому першості дала Гордію право брати участь на світовому чемпіонаті серед школярів у Тунісі в 2019 році.

Інші досягнення

Гордій Колесов – різнобічний дитина. Крім перерахованого вище, він займається тенісом, дзюдо, малюванням і каліграфією. Є одним з найбільш молодих спидкуберов в світі. У 2015 році хлопчик брав участь у творчому російсько-китайському конкурсі, на якому представив свій малюнок і посів друге місце.

Зараз Гордій навчається в 5 класі однієї з московських шкіл по системі «екстернат». Разом з батьком веде на Першому каналі програму «Відкриття Китаю». Автор: Дарина Забарна 5 Листопада, 2018Категория: Финансовые Хобби