Костюм восьминога своїми руками


Опубликованно 05.11.2018 09:54

Костюм восьминога своїми руками

У неділю ви випадково дізнаєтеся, що в понеділок у дитини ранок і всі повинні прийти в карнавальних костюмах? Часу і сил на щось масштабне вже не залишається, а все ж хочеться чогось оригінального? Що робити? Головне - не панікувати. У цій статті ми розповімо, як зробити костюм восьминога своїми руками швидко і без особливих навичок рукоділля. Переваги

У цього способу є ряд безперечних плюсів: Унісекс: підійде цей костюм восьминога як для хлопчика, так і для дівчинки. На будь-який вік: від немовляти до підлітка. Простота виготовлення: не потрібно абсолютно ніяких навичок. Доступність необхідних матеріалів: швидше за все, вони знайдуться у вас вдома. Швидкість виготовлення: на все про все у вас піде 10-15 хвилин. Економічність: всі елементи костюма можна використовувати повторно вже у звичайній, не "карнавальної" життя.

Матеріали

Всі матеріали, необхідні для виготовлення костюма восьминога, швидше за все, знайдуться у вас вдома. В крайньому випадку їх легко і недорого можна придбати в магазині типу "Смішні ціни" або Fix Price недалеко від вас.

Отже, нам знадобляться: 4 пари колготок; ремінь, пояс, стрічка або хоча б мотузка; футболка з довгим рукавом; шапочка; шматочки фетру чи іншої тканини чорного і білого кольорів; шпильки (краще безпечні англійські); багато-багато синтепону або вати.

Костюм восьминога, безумовно, буде виглядати гармонійно, якщо всі його частини - колготки, майка і шапочка - підібрані одного тону, але й еклектичне поєднання різних кольорів і фактур може дати цікавий результат. Все залежить від вашої фантазії і матеріалів у наявності.

Процес

Пам'ятаємо, що у восьминога 8 ніг. Тому перше, що потрібно зробити - набити три пари колготок наповнювачем. Не варто утрамбувати занадто щільно, по-перше, на це піде багато матеріалу, а по-друге, щупальця стануть занадто важкими і будуть тягнути конструкцію вниз.

Якщо так вийшло, що ні вати, ні синтепону під рукою не виявилося, можна використовувати рвані і м'яті газети на кшталт тих видань, що вічно розпихають по поштовим скринькам. Вийде не так акуратно, але для екстреного випадку цілком зійде.

До процесу набивання колготок наповнювачем можна і потрібно підключити самої дитини: по-перше, це досить весело, а по-друге, можливо, в наступний раз він згадає про необхідність принести що-небудь на свято дещо раніше, ніж напередодні.

Надягаємо на дитину майку. Якщо ви, захоплені процесом, випадково набили всі пари колготок, то з однією з них наповнювач доведеться витягнути і все ж надіти їх на дитину. Верх пар обертаємо навколо пояса і закріплюємо за допомогою шпильок.

Вирізаємо з білої тканини два великих гуртка, а з чорної - два гуртка поменше. Якщо тканини під рукою не виявилося, то можна просто намалювати і вирізати очі з паперу. Прикріплюємо очі до шапочці.

Якщо у вас є час і бажання, можна прикрасити стрічками, гудзиками або іншими штуками, які давно валяються у вас без діла.

Всі. Наш костюм восьминога готовий. Інші батьки, які вбили вихідні на виготовлення яких-небудь складних конструкцій, точно вам позаздрять. Крім того, є ймовірність, що хтось із дітей прийде на свято в такому ж костюмі, прагне до нуля. Автор: Надія Коровкіна 4 Листопада, 2018Категория: Финансовые Хобби