Як зліпити акулу з пластиліну: майстер-клас з фотографіями


Опубликованно 05.11.2018 04:16

Як зліпити акулу з пластиліну: майстер-клас з фотографіями

Акула є грізним хижаком. Як дітям, так і дорослим буде дуже цікаво відтворити модель акули з пластиліну, щоб прикрасити морський колаж або просто створити цікаву фігурку. За допомогою невеликої інструкції, яка наведена нижче, можна освоїти техніку виконання, щоб потім реалізувати будь-які креативні ідеї, пов'язані з виконанням мешканців морського світу. Матеріали

Для творчості потрібно підготувати рівну поверхню. Ідеальним варіантом стане спеціальна дошка для пластиліну. Також можна використовувати різні клейонки та гладку папір. Що знадобиться: Пластилін 4 кольорів: чорний, білий, червоний і ще один будь-який, який буде взято за основу (нами був обраний синій). Стека. Зубочистки. Скалочка.

Як зліпити акулу?

Для початку беремо трохи пластиліну синього кольору і скачуємо з нього кульку. З нього робимо довгий овал, злегка приплюснутий зверху і знизу. З боку хвоста він повинен трохи звужуватися. Це стане основою для тулуба. Потім розкачуємо тонкий пласт з білого пластиліну і прикріплюємо його з тієї сторони, де буде розташовуватися черево.

Потім робимо кілька кульок основного кольору. З них повинен вийти хвіст, 2 передніх плавця і 3 задніх. Не забуваємо і про відмінний верхньому плавці, кінчик якого повинен бути заокругленим. Поки що заготівля більше нагадує кита. Як зліпити акулу?

Перед тим як їх приєднати, спочатку потрібно зробити очі і зуби акули. Стеком намічаємо очі і зубату пащу. Пластиліном чорного кольору робимо 2 невеликих "млинчика" і кріпимо їх у вже заготовлені поглиблення. Можна так і залишити, а можна зробити зіниці з червоного кольору, щоб надати акулі зловісний вигляд. Стеком робимо ніздрі.

Заготовку для пасти обклеюємо білим пластиліном. Стеком робимо зигзагоподібні надрізи, щоб зімітувати загострені акулячі зуби. Не забуваємо зробити кілька надрізів, щоб зобразити зябра. Ось таким чином можна виконати морду акули. Як зліпити інші частини?

Якщо плавці ще не готові, то їх необхідно доробити. Зауважте, що одна частина хвоста повинна бути трохи довше іншої. Щоб краще скріпити деталі, рекомендується всі частини приєднувати до тулуба за допомогою зубочисток. Таким чином приєднуємо передні плавці з двох сторін. Зверху кріпимо вигнутий плавець. Потім приєднуємо акулячий хвіст і поруч з ним 3 плавця: один зверху і два по боках. От і все. Майстер-клас про те, як зліпити акулу, на цьому закінчується.

Висновок

В результаті вийшла акула, яка має цілком грізний вигляд. Варто зазначити, що колір для неї може бути обраний будь-який. Якщо хочеться отримати акулу не мультяшних кольорів, то можна використовувати сірий колір, який купують вже готовим або змішують самостійно. Акули бувають різних видів, тому можна не обмежуватися класичним варіантом і зробити тигрову або акулу-молот.

Якщо для ліплення було обрано тісто, то через деякий час виріб висохне і стане повноцінною фігуркою. Але потрібно подбати про те, щоб всі деталі були надійно прикріплені, інакше такі дрібні елементи, як очі, можуть обсипатися. Але в будь-якому разі їх завжди можна повернути на місце з допомогою суперклею. Вироби з класичного пластиліну не варто залишати в жаркому місці або під прямими сонячними променями, інакше вони потечуть. Автор: Іванкова Юлія 4 Листопада, 2018Категория: Финансовые Хобби