Брендинг ОККО від агентства Banda Agency визнали на міжнародному рівні


Опубликованно 30.10.2018 20:43

Брендинг ОККО від агентства Banda Agency визнали на міжнародному рівні

26 жовтня в Берліні престижної міжнародної дизайнерської премією Red Dot Design Awards* 2018 нагородили кращі проекти. Серед більш ніж 8000 дизайнерських рішень з 45 країн світу оновлений брендинг автозаправних комплексів мережі "ОККО" як «місця для ідей» від креативного агентства Banda Agency отримав міжнародне визнання і гран-прі конкурсу в номінації «Комунікаційний дизайн».

«У серпні на конкурсі кращих дизайнерських проектів Red Dot Design Awards* 2018 новий брендинг ОККО вже отримав нагороду Best of the Best. І тепер ми дуже пишаємося тим, що отримали ще й головну нагороду премії Red Dot Grand Prix, - прокоментував маркетинг-директор мережі "ОККО" Василь Дмитрів. - Ми вітаємо команду Banda Agency з премією «Найкраще агентство світу 2018 року» і вже з другої поспіль нагородою Red Dot Grand Prix. Майже рік ми спільно працювали над новою маркетинговою стратегією і пишаємося, що нам вдалося створити новий брендинг мережі ОККО, який є сучасним, гнучким, емоційним, і, головне, близьким для наших клієнтів».

Щодня тисячі людей відвідують ОККО і ми працюємо над тим, щоб не бути для наших клієнтів просто заправкою. Протягом року автозаправні комплекси мережі ОККО перетворюються з місць з відповідним набором сервісів, в місця, де відвідувач зможе відпочити, підзарядитися, поспілкуватися з позитивними людьми й, можливо, надихне на нові ідеї.

* The Red Dot Awards - міжнародна дизайнерська премія, яка вручається більше 50 років. Щорічно премію вручає сім гран-прі за видатне досягнення в комунікаційному дизайні.Категория: Авто Бизнес