«Купив машину? Посади дерево!»: Тойота-Україна ініціювала озеленення Києва


Опубликованно 26.10.2018 12:14

«Купив машину? Посади дерево!»: Тойота-Україна ініціювала озеленення Києва

6 жовтня 2018 року в Києві відбулася 8 щорічна экоакция «Купив машину? Посади дерево!», організована компанією «Тойота-Україна» та міжнародним благодійним фондом «Україно! Я за тебе!». Більше 100 активістів – партнери та клієнти компанії, а також її співробітники з сім'ями – протягом 2,5 годин висадили 110 дерев і 168 інших рослин і квітів в Оболонському районі столиці. Таким чином «Тойота-Україна» продовжує добру традицію глобальної кампанії бренду Toyota з озеленення планети.

З кожним роком акція «Купив машину? Посади дерево!» набуває все більшої популярності. Так, у цьому році до екологічної активності включилися не тільки співробітники компанії «Тойота-Україна», але і члени їх сімей, клієнти дилерських центрів Toyota та інші жителі міста, які хочуть бачити його вулиці зеленими і квітучими.

«Багато років поспіль Київ вважався найзеленішим містом України. Однак з розширенням інфраструктури будівель стало більше, частішають випадки вирубки дерев заради вивільнення територій під нові споруди. Наша столиця вже не така зелена й мальовнича, як колись. Тепер менше місця для відпочинку на природі та прогулянок з дітьми. Тому, почувши про акції Toyota, я з задоволенням до неї приєднався і навіть запросив свою сім'ю до участі. Вважаю, що це дуже благородна і гідна уваги ініціатива, адже ми своїми руками будуємо атмосферу навколо і відроджуємо природну красу міста, в якому живемо», - каже Сергій, учасник акції.

Учасники акції розширили японський сад, розташований навпроти салону «Тойота Сіті Плаза» за адресою пр-т Сек. Бандери, 24-Б. Після завершення сьогоднішньої акції тут з'явилося 110 нових дерев, серед яких - ялівець, сумах та катальпа. Останнім у переліку рослина дуже поширена в Японії, батьківщині бренду Toyota, і відома ще однією назвою - «дерево щастя».

«Це неймовірно, що посеред нашого міста з'явився справжній японський сад з його мальовничим дизайнерським ландшафтом. Ми з сім'єю вирушаємо сюди на прогулянку, як в іншу, далеку країну, де зовсім інші дерева і нова неймовірна атмосфера. А ще прекрасніше те, що ми самі допомогли створити цей зелений простір. Чудово, що саме компанія в якій я працюю, ініціювала такий проект і зробила можливим його реалізацію», - коментує Роман, співробітник компанії «Тойота-Україна».

Цікаво, що до 2011 року на місці цього прекрасного саду перебував пустир. А тепер тут розквітнув справжній зелений оазис з екзотичних дерев. В цілому компанією «Тойота-Україна» було висаджено понад 4 000 дерев.

Такі зміни не тільки радують око своєю красою, але і покращують екологічний стан довкілля, виконуючи головну мету глобальної акції Toyota. Адже зелені рослини виділяють в атмосферу кисень, поглинаючи СО2. В той же час проект знайомить всіх відвідувачів саду з японською культурою, надаючи можливість відпочити в тіні природної атмосфери, незвичній для української місцевості.

Нагадаємо, що «Тойота-Україна» має сертифікат системи екологічного менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 14001: 2015, що підкреслює шанобливе ставлення компанії до навколишнього середовища. «Тойота Мотор Корпорейшн» ініціює висадку дерев і чагарників у різних країнах світу і приділяє велику увагу питанням охорони навколишнього середовища, особливо в тих регіонах, де розташовані виробничі потужності компанії.Категория: Авто Бизнес