Стали відомі переможці акції Kia Lucky Drive to Australia 2019!


Опубликованно 23.10.2018 23:08

Стали відомі переможці акції Kia Lucky Drive to Australia 2019!

19-20 жовтня у Києві відбувся черговий тенісний Pro-Am турнір «Київська осінь 2018». Вже традиційно партнером змагань став бренд Kia, завдяки чому переможці вирушать в Австралію, щоб насолодитися турніром Australian Open в рамках акції Kia Lucky Drive to Australia.

Великий теніс є другою головною спортивною пристрастю Kia Motors Corporation. Співпраця з Рафаелем Надалем і турніром Australian Open вже давно стали візитними картками корейського бренду.

Не дивно, що і в Україні офіційний дистриб'ютор «Фалькон-Авто» вже третій рік є партнером тенісного турніру «Київська осінь», організованого фірмою «Брати Попко та Партнери».

У турнірі беруть участь як професійні гравці в теніс, так і любителі. Змагання проходять у парному форматі, так що вигострене майстерність професіоналів органічно доповнює емоційну гру аматорів.

 

1

2

3

4

19-20 жовтня турнір традиційно брали криті тенісні корти спортивно-рекреаційного комплексу Olympic Village, при цьому учасників і гостей турніру зустрічав найшвидший автомобіль в історії бренду Kia - неймовірний Stinger.

Близько 60-ти пар боролися за перемогу в «Київської осені 2018», при цьому мотиватором був не тільки солідний призовий фонд, але і можливість відвідати один з матчів Australian Open 2019 в рамках акції Kia Lucky Drive to Australia.

Дводенний марафон завершився перемогою пари Михайло Федорченко - Максим Седоплатов, яких очікує неймовірна поїздка в Австралію на один з найпрестижніших турнірів серії «Великого шолома».

До речі, в ході церемонії нагородження також відбувся благодійний аукціон, на якому були представлені картини українських художників, присвячені тенісу. Всі кошти, зібрані під час аукціону, будуть передані організаторами дитячої тенісній школі.Категория: Авто Бизнес