Дружина банкіра набирає багатомільйонні рахунки універмаг


Опубликованно 12.10.2018 00:06

Дружина банкіра набирає багатомільйонні рахунки універмаг

Тепер, влада підозрює, що вона витрачала гроші, привласнені її чоловіком весь час — і вони хочуть відповіді.

Уродженців Азербайджану Заміра Гаджиєва, який жив в розкішній нерухомість в багатому передмісті Лондона Найтсбрідж, розслідується Національним агентством Великобританії за злочинності (NCA).

• Ікона популярний австралійський долар, нарешті, врятував

• Моя "помста" На злодієві сусіди

• 'Дикун' весільне відео йде вірусне

А агентство вимагає пояснення того, як пані Гаджиєва отримала її руки на готівку.

Її чоловік, Джахангир Гаджієв, колишній голова Державного Міжнародного банку Азербайджану, але зараз перебуває за ґратами після того, визнаний винним у шахрайстві і розкраданні в жовтні 2016 року.

Він ударив з 15-річного терміну тюремного ув'язнення і зобов'язав виплатити понад 52 мільйонів доларів.

Пані Гаджиєва намагалися залишатися анонімним в той час вона була досліджена, але на цьому тижні, Високий суд Британії скасувала її наказ анонімності, повідомляє CNN.

В ході розслідування з'ясувалося, пані Гаджиєва набрали не менше 30 млн доларів в період між 2006 і 2016 років завдяки регулярним шопінг у Великобританії універмаг Harrods, розташованому поруч з жінкою будинку 21,4 млн. дол.

За даними НКА, пані Гаджиєва витрачали близько $3 млн на рік або $7400 у добу — 35 різних кредитних карт в магазині, які були видані Міжнародним банком Азербайджану, дзеркало в повідомленні.

Джахангір Гаджієв був засуджений до 15 років позбавлення волі. Фото: Нельсон Чінг/Блумберг через Getty Зображення

Харродс вона не тільки по магазинах переслідувати. Судові документи також виявили 55-річного колись купалася колосальні $280,000 на ювелірні вироби протягом одного дня після розкуповують ряд питань високого класу ювелірні вироби, парфумерія і годинник марки "Бушерон".

На наступний день, вона нібито витратили понад 3300 $на вин і спиртних напоїв.

Інші пункти в її списку розкішних магазинів включають ювелірних виробів Картьє варто 186,000$, товар чоловічий на суму $37,000, на 18,6 млн. дол гольф-клуб в Беркширі, Англія і реактивного 58 мільйонів доларів.

Пані Гаджиєва є першою людиною, щоб бути розслідувані у Великобританії при "непояснених замовлення багатство" — нова влада, також відомий під назвою "Закони McMafia", які були надані владою для боротьби з корупцією.

Ці закони вимагають "чоловік, який обґрунтовано підозрюється у причетності, або бути пов'язані з людиною, які беруть участь у справі, серйозним злочином", щоб пояснити, як вони встигли купити своє майно.

Вона зараз стоїть перед можливістю втрати активів в тому числі її два британських властивостей.

alexis.carey@news.com.auКатегория: Бизнес