Простий квітка гачком: схема, опис, фото


Опубликованно 11.10.2018 14:52

Простий квітка гачком: схема, опис, фото

Завжди, в будь-який час, в будь-якій точці світу квітка був ідеальною частиною прикрас одягу, інтер'єру, зачіски і т. д. Однак їх ніжною і чарівною краси надовго не вистачає. Чудова альтернатива живій рослині - зв'язані гачком квіти з тонких ниток. Це досить нескладне заняття, а кожна молода майстриня запросто впорається зі схемами. Прості квіти гачком з описом і схематичним малюнком створити легко. Підберіть нитки необхідного відтінку, вид квіточки і відповідний за номером гачок, запасіться терпінням і вперед!

Ромашки, лілії, троянди, незабудки, фіалки і безліч інших квітів ви зв'яжете і прикрасьте ними свої речі.

Умовні позначення, використовувані в статті: соед. ст. - з'єднувальний стовпчик; повітр. п. - повітряна петля; ст. б/н - стовпчик без накиду; полуст. - напівстовпчик; ст. з 2/м - стовпчик з двома накидами; скл. з 3/н - стовпчик з трьома накидами; Для чого потрібні?

В'язані квіточки можна застосувати як декор для абсолютно різних областей. Прикрасьте ними шапки і капелюхи - великими або дрібними. Задекоріруйте наволочки для диванних подушок. З подібними в'язаними квітами створюють чудову біжутерію - вони беруть участь у виготовленні плетених браслетиків, кольє, сережок. При в'язанні дуже тонкими гачками і пряжею ви зможете отримати майже ювелірні по витонченості елементи. Квітами різного розміру ви можете оформити пов'язану сумочку. Закладки для книг, затискачі для сервірувальних серветок. Розмістивши в'язані квіти в рамці, створіть об'ємне панно і прикрасьте їм кімнату. Можна використовувати їх для створення подарункової упаковки, листівок. На листівці можна зобразити букетик квітів.

Дуже оригінально виглядають букетики, створені за допомогою ниток та гачків. Зроблені з любов'ю, вони стануть відмінним подарунком для родичів. Зв'яжіть кілька простих квітів гачком за схемою і використовуйте їх для сервірування - покладіть в середину тарілок або закріпіть ними кожну серветку. Навіть такий аксесуар, як ніжний букетик нареченої, можна створити своїми руками. Зрозуміло, що при виготовленні необхідно проявити все можливе старання і вміння, тоді він буде чудовий! Такий букет ніколи не зможе зав'янути, а зберігати його можна дуже довго!

Квіти в'яжуться будь-яких форм і розмірів, об'ємними і плоскими - все залежить лише від призначення. Об'ємний квітка може складатися з декількох шарів листочків. У найпростіших в'язаних квітів гачком схеми і опис прості - кільце амігурумі або повітряні петлі і чергування стовпчиків з різною кількістю накидов.

Також існують різні варіанти пелюсток: загострені роблять для нарцисів, довгі ідеально підійдуть для лілій і ромашки, а вузькими і короткими їх роблять для гвоздик. Крихітна чашка підходить для конвалії і дзвіночків, а великі і широкі пелюстки в самий раз для орхідеї і маку. З елементів овальної форми виходить дивовижний весняний тюльпан.

Є методика створення квітів з мереживних стрічок, рюшів - коли в'яжеться попередньо довга смуга, а потім вона збирається в спіраль або гармошкою. Таким чином робляться троянди і гвоздики.

Варіацій на цю тему безліч, але для початку вам треба освоїти способи в'язання простих квітів гачком за схемами.

Лише відпрацьовуючи постійно навички, можна домогтися майстерного виконання більш складних виробів. Інструменти і матеріали

В'язання простих квітів гачком за схемою ведуть з абсолютно різною по складу пряжі - бавовняної, вовняної, синтетичної, шовкової і т. д. Єдиним правилом тут буде фактура нитки - щільна, закручена і не розпадається на волокна.

Потім провадиться добір гачків - вони повинні відповідати товщині нитки. У разі неправильно обраних інструментів готовий квітка може мати зовсім не той вигляд, який хотілося б. Він вийде або пухким і не тримає форму, або занадто затягнутим і перекошеним.

Вив'язуючи квітка, ви можете прикрасити його бісером або намистинками, нанизавши їх на нитку або пришивши на вже готовий квітка за допомогою голки з ниткою. Схеми простих квітів гачком для початківців

Отже, яке саме просте схематичне зображення в'язання?

Спочатку в'яжеться серединка з декількох петельок, яку обв'язують стовпчиками без накидов, або відразу переходять до пелюсткам, чергуючи різні види стовпчиків - нижче і вище.

Найчастіше у простих кольорах це виглядає як кілька стовпчиків з різною кількістю накидов, ввязанных в одну петельку. Закінченням пелюсток тут служить напівстовпчик (з'єднувальна петля).

Коли в кожній пелюстці необхідно залишити дірочку і зв'язати ажурний квіточку, робиться ряд з арочок потрібного розміру, обв'язаний потім стовпчиками з накидом або без нього.

Подібні принципи - з круглою серединкою і пелюстками - основа створення практично будь-якого квітки. Всі схеми кольорів - лише кілька ускладнені її версії.

Наприклад, трохи видозмінена схема - на краєчку пелюстки додано зубчик "піко" - нічого складного, а форма квітки кардинально змінилася. Фіалка, пов'язана гачком

За таким же способом можна пов'язати ніжна квітка. Для нього підберіть кілька відтінків ниток однакової товщини. У природі фіалки мають самі несподівані поєднання кольорів.

Отже, зробіть ланцюжок з п'яти повітряних петель і провяжите п'ять стовп. без накиду. Далі в'яжіть петлю на підйом і продовжуйте за схемою.

Замість повітряних петель в центрі квітки ви можете зробити петлю амігурумі і вже в неї пров'язати стовпчики - так серединка буде витонченіше.

По закінченні основної роботи з в'язання квітки обв'яжіть його за допомогою стовпчиків без накидов нитками протилежної відтінку. Так ви отримаєте більш яскраве суцвіття. Квіти гачком з описом - прості і красиві

Спробуйте створити квіти з трохи більш складною схемою в'язання. Вам буде потрібно запастися нитками (три кольори, які підходять один одному) і гачком відповідного розміру. В'яжіть, використовуючи схему, представлену далі.

З першого по третій ряд в'яжіть пряжею самого темного відтінку, наприклад, синього. З четвертого по п'ятий перейдіть на самий світлий колір нитки - блакитний. У шостому ряді в'яжіть світло-синім відтінком, а сьомий провяжите темно-синім.

Квіти можна зв'язати в декількох відтінках, а потім прикріпити на дротові стеблинки - у вас вийде чудовий букет для інтер'єрного оформлення. Чудово можна використовувати подібний квітка в якості заколки для волосся, просто пришити до нього знизу гумку. Троянда з кількома рядами пелюсток

Прикрасити шапочку, шарф або кофточку можна багатоярусним квіткою. Це буде пишне, об'ємний виріб, серединку можна вишити намистинами або бісером.

Зв'яжіть ланцюжок з дев'яти повітряних петель і зімкніть в колечко полустолбиком. На них зв'яжіть 18 стовп. без накидов, ввівши гачок в колечко.

Для листків вывязывайте за схемою необхідне число стовп. без накиду і стовп. з одним накидом. Роза, пов'язана подібним способом, стане прекрасним декором. Схеми простих квітів, пов'язаних гачком

Як вже говорилося вище, декор у подібному вигляді дуже хороший для будь-яких цілей. Нижче наведено кілька варіантів простих квітів, пов'язаних гачком, зі схемами, чудово підходять для початківців рукодільниць.

Ромашки, пов'язані з тонких бавовняних ниток, стануть цікавим елементом для будь-якої квіткової композиції, так і у вигляді одиночного рішення - брошка, шпилька, кулон.

Стилізовану троянду ви легко зможете пришити на лацкан піджака - це додасть святковості вашого образу!

Тепер ви знаєте, як зв'язати простий квітка гачком. Навчившись створювати прекрасні квіти, ви зможете перетворити свій зовнішній вигляд, зробити його більш радісним та яскравим. Автор: Олексій Потемин 11 Жовтня, 2018Категория: Финансовые Хобби