Слайд 36 мільярдів доларів цін на нерухомість


Опубликованно 11.10.2018 07:47

Слайд 36 мільярдів доларів цін на нерухомість

Але падіння, очолювана Фолс в Сідней і Мельбурн, не вважається істотним у схемі речей, враховуючи запаморочення цінами висот досяг.

Ціни на столичні будинки впав на 0,7 відсотка протягом трьох місяців за червень, за останніми даними Австралійського бюро статистики, індекс цін житлової нерухомості, опубліковані у вівторок.

Загальна вартість в Австралії 10 мільйонів об'єктів житлової нерухомості становить 6,9 трлн доларів, що впала на 13,3 мільярда доларів.

Середня ціна будинку в Австралії становить зараз $686,200, показують цифри.

Вони також впали на 0,6 відсотка протягом року до червня 2018 року, перше річне падіння зафіксовано у шести років.

Ці національні падає в значній мірі пояснюється зниження цін на великі ринки Сіднея і Мельбурна.

Загальна вартість в Австралії 10 мільйонів житлових будинків знизилася на 36 мільярдів доларів до 6,9 трильйона доларів в цьому році. Зображення: iStock Не

Падіння було найбільшим в Сіднеї в червневому кварталі, де ціни на житло впали на 1,2%, маркування четвертий квартал поспіль, в якому вони знизилися.

Ціни в Мельбурн впав на 0,8 відсотка протягом трьох місяців по червень, другий квартал міста поспіль падіння.

Менше попит на будинки і жорсткість умов видачі кредитів для інвесторів зіграли свою роль у падає, АБС головний економіст Брюс Хокінг сказав.

Але він підкреслив, що вони не значимі в загальній картині.

"Це падає з дуже високого рівня", - сказав він ААП у вівторок. “Сідней протягом останніх п'яти років фактично до 56 відсотків, так що в контексті того, де ми прийшли, вони не значні.

"Вони, як правило, підтримують тих, хто вважає, що ми, ймовірно, в період стійкої ціни на квартири, а не будь-хто з тих катастрофічних падінь, що деякі з найбільш драматичних синоптики схильні дивитися на."

Ціни на житло знизилися в Дарвін (на 0,9%) і незначно знизився в Перті (на 0,1 відсотка).

Ціни не падають скрізь. Зображення: iStock Не

Але ціни зросли в червні в Брісбені (0,7 відсотка), Аделаїда (0,3 відсотка) та Канберрі (0,3 відсотка).

Вони також були цілих три відсотки в Хобарт.

Зростання зайнятості в Тасманії і більше відвідувань у туристів, ймовірно, підняли ціни в столиці острівної держави, р-н Хокінг сказав.

"Вони, здається, щоб бути ефективніше інших цілком деякий час тепер, що незвично для Тасманії", - сказав він.

"Вони марширували під власний барабанний ритм".Ринок нерухомості падіння зі скелі' ( 60минут )0:39

Експерти виступили з тривожним попередженням для власників австралійського будинку, з двома-п'яте, варто вашого будинку знищені в 2019 році.17 вересня 2018день тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/Новини мережі/Національного/новини.ком.auNSW/Категория: Бизнес