"Північний потік - 2" приречений: німецький концерн хоче вийти з проекту Кремля через санкції США


Опубликованно 11.10.2018 06:16

Німецька енергетична компанія Uniper вийде зі скандального проекту "Північний потік - 2" відразу ж, як США введуть обіцяні санкції.

Про плани відмовитися від кремлівського проекту повідомив "Німецькій хвилі" фінансовий директор Uniper Крістофер Дельбрюк, передає "Диалог.UA".

Варто зазначити, що в США сейчасразрабатывается законопроект, який, серед іншого, покликаний знищити санкціями російський газопровід в обхід України "Північний потік - 2". Всі компанії, задіяні у проекті, предположительнопопадут в "чорний список" Вашингтона. У Uniper вже попередили, що не можуть дозволити собі випасти з американської фінансової системи.

"Ми опинимося відлученими з міжнародного платіжного обороту і більше не зможемо використовувати долар в торгових операціях", - повідомив представник компанії про наслідки потрапляння під санкції, уточнивши, що це буде смертьUniper. Якщо обіцяний пакет санкцій буде введений, концерн відразу ж відмовиться від співпраці з росіянами, запевнив Дельбрюк. Після відходу Uniper проект позбудеться аж трохи менше мільярда доларів.

Варто зазначити, що, крім Uniper, в кремлівському проекті беруть участь ще 4 компанії з Європи. Найвірогідніше вони також вийдуть з "Північного потоку - 2" при введениисанкций. Це дуже ускладнить дляРФ строительствогазопровода. Цілком можливо, що і поставить на нім хрест.

Нагадаємо, раніше "Диалог.UA" повідомляв, що експерт розповів про несподіваної небезпеки "Північного потоку - 2".Категория: Бизнес