Модна в'язана сумочка гачком: опис з фото, інструкція для початківців


Опубликованно 10.10.2018 15:40

Модна в'язана сумочка гачком: опис з фото, інструкція для початківців

Для дівчат, які мають дуже багато косметики і не знають, куди ще можна її покласти, ідеальним варіантом стане в'язана сумочка. Гачок для створення подібних виробів підійде набагато краще, ніж спиці. Створюючи аксесуар самостійно, можна надати йому будь-яку форму, зробити виріб будь-яких розмірів, облаштувати на свій розсуд. Головне, визначитися з моделлю сумочки для косметики і правильно виконати роботу. Який матеріал краще всього підходить для виготовлення косметичок

Модна сумочка, в'язана гачком, стане і функціональної тільки тоді, коли будуть правильно підібрані пряжа і дизайн. Від якості нитки буде залежати ще і функціональність виробу. Якщо пряжа буде занадто світлою, то косметичка довго не прослужить.

Матеріал повинен відповідати декільком умовам: Пряжа повинна легко стиратися. Для цього бажано використовувати синтетичні нитки. Бажано використовувати пряжу темних тонів, так як виріб буде часто бруднитися від косметики. Щоб на виробі не з'являлися катишки і не встрепывались петлі, варто вибирати пряжу, яка свита з двох ниток.

Інші переваги визначаються особливостями виду майбутнього виробу і бажаннями самої рукодільниці. Деякі умільці роблять самі нитки з старих безрозмірних колгот або сміттєвих пакетів. Облаштування саморобної косметички

Щоб виріб відповідав всім потребам користувача, краще виготовити косметичку самостійно. Найпростіше саме зв'язати виріб. Зазвичай косметичку, в'язану гачком, своїми руками, обробляють і декорують. Основна обробка передбачає наявність таких елементів: Зручна для користувача застібка. Частіше використовується блискавка, гудзик або кнопка. На «корпусі» можуть розміщуватися кишеньки для зберігання дрібних шпильок, гумок, ватних паличок. Якщо модель передбачає наявність кришки, то потрібно обов'язково продумати механізм її кріплення і фіксації. Крім функціонального облаштування, варто звернути увагу на декорування. Прикрасити косметичку можна будь-якими елементами і в будь-якій кількості.

Якщо сумочка для косметики буде використовуватися тільки вдома, то можна прикріпити до неї ніжки або зробити підставку. Коли аксесуар використовується для перенесення косметики в сумці, то занадто складного облаштування не потрібно. Кругла косметичка гачком

Зв'язати круглу косметичку гачком досить просто. При цьому виріб такої форми стане справжньою прикрасою туалетного стоїка. Цікава форма і місткість роблять виріб для зберігання косметики фаворитом у порівнянні з іншими варіантами. Єдиним недоліком є те, що транспортувати цей аксесуар незручно.

Принцип виготовлення круглої косметички: Зв'язати ланцюжок з 5 повітряних петель (ВП). Замкнути ланцюг в кільце. Перший ряд пров'язати стовпчиками без накидов (СБН). Другий ряд пров'язати теж СБН. В кожен стовпчик попереднього ряду пров'язати 2 СБН. В кожному наступному ряду рівномірно додавати по 8 СБН. Коли коло буде задовольняти своїми розмірами, можна приступити до виготовлення стінок косметички. Не обрізаючи нитку, треба повернути роботу і почати в'язати через ряд від краю. В процесі виготовлення стінок косметички жодних додатків і убавленій виконувати не потрібно. По завершенні в'язання бортів, приступаємо до виготовлення кришки. Кришка в'яжеться таким же чином, як і дно виробу. Потім елемент фіксується з допомогою блискавки або гудзики.

Далі, проводитися декорування косметички. Овальна косметичка, зроблена своїми руками

Принцип виготовлення овальної косметички такий же, як і круглої. Але існує відмінність у схемах в'язання, яке і визначає таку форму виробу.

Інструкція косметички, в'язаного гачком, має овальну форму, досить проста, якщо попередньо освоїти принцип створення круглого аналога: Зв'язати ланцюжок з 5 ВП. Повертаємо роботу і пров'язуємо СБН в кожну ВП. Виходить смужка. Далі проводитися кругова в'язка – смужка обв'язується. У кожному наступному колі варто додавати на поворотах по 2 СБН. Так, у кожному наступному колі з'являється 4 додаткових СБН.

Потім в'яжуться стінки і, при необхідності, кришка. Принцип декорування визначається самою рукодільницею. Як зробити плоску міні-косметичку своїми руками: для початківців

Найпростішим варіантом для самостійного виготовлення є плоска косметичка, в'язана гачком (інструкція для початківців представлена нижче). При цьому виріб має прямокутну або квадратну форму, що спрощує схему для в'язання.

Послідовність дій буде такою: Зв'язати ланцюжок з 15 ВП. Кількість петель визначає розміри виробу – це довжина готового гаманця для косметики. Далі потрібно зв'язати полотно, використовуючи будь-який візерунок. Для початківців ідеальним варіантом стануть стовпчики з накидом (ССН), які провязываются в кожен стовпчик попереднього ряду без додатків і убавленій. Щоб визначитися з бажаною висотою косметички, потрібно періодично складати полотно навпіл. Коли розмір буде повністю влаштовувати, потрібно просто зшити дві половинки полотна з боків. Щоб косметичка закривалася, можна вшити блискавку. Косметичка-саквояж, виготовлена з допомогою гачка

Дуже ефектно і оригінально буде виглядати косметичка, яка має форму саквояжа і володіє тією ж функціональністю. Докладний і зрозумілий опис косметички, в'язаного гачком, що має форму саквояжі, допоможе спростити роботу і створити справжній шедевр. Для цього можна використовувати такий варіант: Спочатку набрати 5 ВП. Замкнути ланцюжок в кільце, так як основа саквояжа буде в'язатися за принципом кола. Перший ряд пров'язати СБН. Потім в кожному наступному ряду робити по 8 рівномірних додатків. Коли коло досягне необхідних розмірів, потрібно закінчити роботу, закріпивши нитку. Далі в'яжеться смужка бажаної ширини. Вона повинна мати таку довжину, яка дозволить з'єднати дві частини вже готового кола. Скласти коло навпіл. Тепер між половинками з одного боку вшивається раніше пов'язана смужка. З іншого боку вшивається блискавка.

Щоб виріб візуально максимально схоже на саквояж, можна пришити ручки з будь-якого типу матеріалу. Ажурна косметичка-мішечок для справжніх модниць

В'язана гачком косметичка може бути не тільки функціональною, але і красивою. Якщо рукодільниця має деякий досвід у в'язанні гачком, то варто спробувати створити ажурне виріб. При цьому можна зробити модну форму косметички. Останнім часом в тренді косметички у вигляді мішечків, які часто замінюють клатчі, використовуючись, як міні-сумочка.

Особливості створення косметички-мішечка кількома способами: Можна пов'язати звичайний коло, спочатку вибравши ажурний візерунок. Потім по краю простягається атласна стрічка, джгут або мотузка. Стягнувши стрічку, можна закрити косметичку і надати їй форму мішечка. Можна в'язати виріб за принципом круглої косметички. Просто для роботи бажано використовувати м'які і податливі нитки. У процесі формування стінок, відступати ряд від краю дна не потрібно. Зверху протягується стрічка, яка буде служити «застібкою». Можна зробити плоский мішок, використовуючи схеми для плоских косметичок. В даній ситуації полотно буде мати велику висоту і застібку-шнурівку.

Коли для косметички вибираються ажурні візерунки, потрібно обов'язково пришити підкладку. Підкладка буде запобігати випадання дрібних предметів через дірки візерунка. Способи обробки готового виробу

Косметичка, в'язана гачком, стане по-справжньому красивою, якщо елегантно прикрасити вже готовий виріб. Для обробки можна використовувати бісер, паєтки, тканину, шкіру, хутро, гудзики, металеві заклепки і інші елементи.

З тканини роблять красиву аплікацію. За допомогою все того ж гачка, вывязывают квіти та інші елементи. Якщо пришити в довільному порядку намисто, паєтки або бісер, то вийде гарна абстракція.

Принцип декорування залежить від особливостей використання і фантазії рукодільниці. Автор: Дикарева Лера 10 Жовтня, 2018Категория: Финансовые Хобби