Kogan.com для запуску величезного онлайн продаж


Опубликованно 10.10.2018 05:19

Kogan.com для запуску величезного онлайн продаж

Це вимога австралійських інтернет-магазині Kogan.com, який пообіцяв "зламати інтернет" протягом потайний два дні продажу.

Компанії залишався мовчазним про подію продаж, але підтвердили, що будуть великі знижки" на пропозицію до опівночі у четвер, 11 жовтня, якщо не продасте раніше.

• Гряде велика проблема у вашій роботі

• Моя "помста" На злодієві сусіди

• $5к Сідней жіночої звичкою білизна

Щоб отримати ваші руки на угоди, покупці повинні спочатку зареєструватися, щоб отримувати сповіщення.

Сайт буде тримати абонентів оновлення по електронній пошті і повідомимо їм про "героя пропозиції", як їх запустити — тобто тих, хто вже записався в числі перших, щоб знати, коли нові угоди падіння.

Kogan.com пообіцяв "зламати інтернет" з його новою продаж запускаємо завтра. Картина: Kogan.com

Там буде більше 300 операцій на топ-брендів-телевізори, посуд, господарські товари, тарифні плани та багато іншого.

І поки організатори не видадуть детальну інформацію про конкретних операцій, вони показали, що покупці мають можливість підібрати в KitchenAid підйому чаша міксер стенду + бонус морозива всього за $399 замість $1148.

Засновник Kogan.com і генеральний директор компанії Руслан Коган сказав, що буде "дивно, навіть змінити життя" зі знижками.

Руслан Коган, засновник і генеральний директор Коган, каже, що буде що-то для всіх включених у продажу.

"Якщо ви чекали ідеальний час, щоб купити нову річ, готуємося до Різдва рано чи просто хочете побалувати себе, то доведеться для вас дещо в цій продажу", - сказав він.

"Ми пишаємося тим, щоб принести ще найбільш затребувану продукцію і послуги за прийнятною ціною, а продаж-це наш шлях ногами все на вищому рівні."

КОНКУРС:

Kogan.com ймовірно, сподіваючись, щоб конкурувати з іншими онлайн участь продажу, такі як надзвичайно популярною, щорічної натиснути угарі свавілля подія, яка є відповіддю Австралії на мамонта Чорна п'ятниця і Кібер понеділок торгові заходів, які проводяться в США кожен рік.

Залучення більше одного мільйона австралійців у 2017 році і визнаний одним з Австралії найбільших інтернет-магазинів Події, натисніть кнопку божевілля, хаос також вимагає від покупців, щоб зареєструватися раніше часу в надії стреножил спеціальні "кранти" пропозиції до 99 відсотків, наприклад, $1 випрямляч для волосся GHD або $5 пилососи Dyson.

Але продажі також стикається з безліччю проблем протягом багатьох років.

Коли він випущений в 2012 році, сервер сайту впав, а значить, багато покупців пропустив угод і рітейлери втратили цінних продажів.

У листопаді минулого року, багато натиснути весела покупці залишилися розчаровані після ряду веб-сторінок в партнерських роздрібних мереж не відставати від раптового різкого збільшення попиту.

І після події цього року, багато незадоволені споживачі вийшли на соціальних медіа, щоб скаржитися на аншлаг пропозиції, попереджає, що ніколи не прибув і розбився веб-сторінок.

ЗЛІТ І ПІДЙОМ KOGAN.COM

Заснована в 2006 році, Kogan.com'обсяг продажів виріс більш ніж на 40 відсотків у 2018 році і, як очікується, граблі в $405 млн у цьому році у порівнянні з $289.5 млн. В 2017 році, за даними щоквартального грошового потоку та торгових заяві, опублікованій раніше у цьому році.

Він тепер має більше п'яти мільйонів активних абонентів.

alexis.carey@news.com.auКатегория: Бизнес