Босоніж інвестора: діти повинні працювати, щоб заробити кишенькові гроші


Опубликованно 10.10.2018 04:43

Босоніж інвестора: діти повинні працювати, щоб заробити кишенькові гроші

Близько 56 відсотків не ліфт, але пальцем вони все ще отримуєш гроші, ексклюзивні нові результати в новинах корпусу більше 1200 батьків знайшли.

І близько 30 відсотків дітей знаходяться під ілюзією, гроші приходять з іншого джерела, ніж важка праця — в тому числі і батьки, банком або навіть супермаркеті.

Але босоніж інвестора, Скотт татові, вважає, що секрет успіху при навчанні дітей про гроші, переконавшись, що вони займаються фізичною готівки.

Зростання "натиснути і перейти" на касі зробила його більш жорстким для дітей, щоб зрозуміти; його спосіб використовувати банки з варенням, щоб зберегти свої гроші, потім закінчення рахунку, робить це реальним.

"Це зараз важливіше, з грошима стає невидимим, так що для мене, використовуючи банки з варенням сенс," татові сказав.

"Вони хочуть бачити гроші і мати прямий зв'язок між роботою і гроші накопичуються".

Татові сьогодні випускає свою наступну книгу, босоніж інвестора для сімей: всього дітей гроші керівництво Ви коли-небудь знадобиться, — і сподівається, що це буде озброювати батьків, бабусь і дідусів, що володіють необхідними навичками, щоб діти розумні гроші.

Скотт татові нову книгу, босоніж інвестора для сім'ї. Фото: Ян Каррі

Він сказав, що його спрощеним три банки для варення політики — в тому числі, провести, посміхнутися і дати банку — допоможе поставити австралійців дітей в гарну фінансову службу.

"Багато батьків спорадично з їх кишенькові гроші, на мій погляд, діти повинні робити роботу, і якщо вони не роблять роботу, вони не отримують зарплату," татові сказав.

"Це дуже легко зробити, це не має значення, скільки ви їм платите, для деяких сімей це може бути долар у віці в тиждень, так що 6 $в тиждень протягом шести-річний."

Опитування також показало, що 82 відсотки батьків вважають, що діти повинні бути навчені про гроші в школі і вдома, але близько половини не задоволені фінансову освіту діти отримують у школі.

Мати-оф-два Джорджі Gonczi сказала, що її два сини, Монті, 7 і Луї, 4, повинні робити роботу по дому, щоб заробити гроші.

"Ми тільки даємо їм гроші на кишенькові витрати, коли вони роблять роботу, і максимум, що вони можуть зробити-це $5 для миття автомобіля всередині і зовні", - сказала вона.

"Ми також закликаємо їх, щоб заощадити свої гроші і залишити деякі в свою скарбничку".

Зростання використання кредитних карток також залишив австралійців через пластик більш 51,6 млрд доларів і більше 32,6 мільярда доларів-це нарахування відсотків.

Але незважаючи на те, що їхні батьки використовують їх, багато діти не розуміють, як працюють кредитні карти.

У ході опитування з'ясувалося, що близько 40% дітей вважають, що кредитні картки їх батьків на свої гроші, у той час як 60 відсотків вважають, що це гроші банку.

І близько 76 відсотків батьків бажають їх вчили більше про гроші, коли вони були молодші.

Босоніж інвестора для сімей, Скотт пап, видана HarperCollins в Австралії і в книжкових магазинах з сьогоднішнього дня (Понеділок, 24 вересня).

sophie.elsworth@news.com.au

@sophieelsworth

Нова книга Скотт Пейпа, босоніж інвестора для сім'ї: гроші направляти тільки у дітей ви коли-небудь знадобиться. Фото: Додається

Спочатку опубліковано в якості кишенькових грошей босоніж інвестора попередженняКатегория: Бизнес