Ультиматум Укрпошти: у Пенсійного фонду немає грошей


Опубликованно 09.10.2018 16:22

Ультиматум Укрпошти: у Пенсійного фонду немає грошей

Підвищення тарифу на доставку пенсій, яке вимагає Укрпошта, не передбачено в бюджеті Пенсійного фонду. Про це в п'ятницю, 5 жовтня, повідомила заступник директора департаменту ПФУ Лілія Пухлий, передає Укрінформ.

"Враховуючи, що тариф на оплату послуг по доставці та виплаті пенсій визначено у відсотках від суми пенсії, яка виплачується, розмір оплати за послуги зростає пропорційно величині зростання пенсійних виплат одержувачам через ПАТ Укрпошта. Підвищення тарифу на доставку пенсій та грошової допомоги зумовить додаткові витрати на доставку, які не передбачені в бюджеті Пенсійного фонду України. Джерела для їх покриття не визначені", - зазначила Пухлий.

За її словами, тарифи на оплату послуг, пов'язаних з виплатою і доставкою пенсій та грошової допомоги населенню, що виплачуються з коштів Пенсійного фонду, визначаються Міністерством інфраструктури за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та фондом.

Зараз вони визначені наказом Державного комітету зв'язку та інформації України Про затвердження тарифів на оплату послуг, пов'язаних з виплатою і доставкою державних пенсій та грошової допомоги від 22.07.2004 №166, і складають 0,79% суми пенсійних виплат, доставляється пенсіонерам в містах, і 1,56% - у сільській місцевості.

Раніше повідомлялося про те, як живуть пенсіонери в Україні та за кордоном.Категория: Новости