Просте і складне плаття для Барбі гачком: схеми


Опубликованно 09.10.2018 16:14

Просте і складне плаття для Барбі гачком: схеми

Коли в сім'ї росте маленька принцеса, то і своїх ляльок вона намагається одягати по-королівськи. Але постійно купувати нові вбрання для улюбленої ляльки донечки стає невигідно у фінансовому плані. Та й знайти новий комплект одягу для іграшки не завжди виходить, так як лялькова модна індустрія досить скупа на ідеї. На допомогу прийдуть вміння мами, які передбачають самостійне виготовлення нарядів. Найпростіше його зв'язати. Тому мами-майстрині потрібно обов'язково знайти підходящу схему плаття гачком для Барбі, так як цим інструментом найпростіше працювати. Що знадобиться

Ідеальним варіантом відносно матеріалу для створення одягу для ляльок Барбі стануть залишки будь пряжі, моточки старих ниток. З інструментів знадобиться тільки гачок і швейні голки.

Крім того, знадобиться кілька схем суконь для Барбі гачком, щоб дівчинка вибрала варіант за смаком. Найпростіше плаття для ляльки

Для початківців підійде модель літнього плаття, яке має прямий силует і тримається на двох тонких бретелях.

У будь-якому випадку варто виміряти параметри ляльки, які дозволять визначитися з шириною майбутнього виробу. При створенні моделі варто використовувати просту схему сукні для Барбі гачком: Набрати ланцюжок з повітряних петель, яка приблизно на сантиметр буде більше мірки ширини. В'язати полотно, використовуючи стовпчики без накиду. Довжина полотна визначається висотою ляльки і уподобаннями рукодільниці. Закінчивши перше полотно, потрібно приступити до в'язання другого. Потім полотна зшиваються між собою і там, де буде верх сукні, формується 2 бретелі з ланцюжків.

Такий опис сукні для Барбі гачком не є надто складним для втілення, тому зробити красивий наряд зможе навіть починаюча рукодільниця. На полотні можна зробити вишивку або аплікацію.

Можна використовувати візерунок, який не відрізняється складністю від вищеописаного, але при цьому зв'язати виріб вийти набагато швидше. Якщо використовувати в роботі стовпчики з 1 або 2 накидами, то вийде оригінальна модель як на фото вище. Бальне плаття для Барбі гачком

Створити святковий костюм для ляльки можна, навчившись плести ажурні серветки. Схема сукні для Барбі гачком в бальному стилі не дуже складна, якщо вміти в'язати стовпчик з накидом і стовпчик без накиду.

Принцип створення бальної сукні для Барбі: Набрати ланцюжок з 15 повітряних петель. Замкнути ланцюжок в кільце. Перший ряд зв'язати звичайними стовпчиками без накиду. В кожному наступному ряду потрібно рівномірно додавати по 8 стовпчиків. Після формування основи спідниці варто вибрати будь-ажурний візерунок для рушника. Коли спідниця буде готова, потрібно зв'язати ліф. Зв'язати полотно, що по ширині буде відповідати висоті торсу ляльки. Можна використовувати найпростіший візерунок, який складається з стовпчиків без накиду. Потім заготовку для ліфа потрібно зшити так, щоб вийшло кільце.

Наступним етапом стане збірка бальної сукні. Процес дуже простий: потрібно пришити заготівлю ліфа до спідниці. Для цього можна використовувати нитку з голкою або гачок. Шов, виконаний з допомогою голки, буде більш тонким і акуратним.

Щоб збільшити об'єм спідниці, варто зробити нижню спідницю з фатину. На звичайну гумку, яка вставляється в нижню білизну, нашити кілька смужок фатину. Сітчастий матеріал потрібно підрізати по довжині подолу. Можна пришити шматочки матеріалу до сукні. Достатньо зафіксувати їх за допомогою голки і нитки під швом, де з'єднується ліфа з спідницею.

Після складання варто провести декорування виробу. На задній частині ліфа можна у вигляді шнурівки нашити атласну стрічку. Такий варіант декору зробить непримітну верхню частину плаття більш елегантною. До того ж шнурівка стане доброю імітацією повноцінного корсета. По краю спідниці можна пришити бісер, намистини, паєтки та інші блискучі прикраси. Автор: Дикарева Лера 9 Жовтня, 2018Категория: Финансовые Хобби