Як відкрити "Кіндер-сюрприз" і знову зібрати його


Опубликованно 09.10.2018 09:56

Як відкрити

"Кіндер-сюрприз" – це одне з улюблених дитячих ласощів. Смачний шоколад, та ще й сюрприз всередині. Яка ж буде радість, якщо всередині виявиться несподіваний персональний подарунок. Залишається тільки з'ясувати: як відкрити "Кіндер-сюрприз".

Такий подарунок можна піднести не тільки дитині, але і дорослому. Прекрасний спосіб подарувати невелику іграшку, зворушливу записку, прикраса або навіть обручку.

Як відкрити "Кіндер-сюрприз" непомітно

Щоб подарунок вийшов несподіваним, замінити вміст шоколадного яйця потрібно дуже акуратно. Перед початком процесу рекомендується трохи охолодити шоколад, щоб він не плавився від тепла рук і не покрився відбитками пальців. Потім потрібно акуратно розгорнути обгортковий фольгу, не пом'явши і не порвавши її. Потрібно спочатку розправити всі лінії згину, потім зняти фольгу повністю. Тепер потрібно відкрити "Кіндер - сюрприз" як шкатулку, відокремивши половинки один від одного. Це легше зробити за допомогою ножа: потрібно акуратно пройтися ним вздовж шва між половинками.

Тепер не складе ніяких труднощів відкрити пластикову капсулу і замінити сюрприз всередині. Як знову з'єднати половинки шоколадного яйця

Питання як відкрити "Кіндер-сюрприз" вирішено. Тепер необхідно з'єднати шоколадні частини. Для цього знову знадобиться ніж. Його необхідно опустити в гарячу воду і тримати там близько 30 секунд. Коли метал стане гарячим, потрібно докласти ніж плоскою поверхнею до країв шоколадних половинок. Шоколад почне плавитися, і в цей момент потрібно швидко з'єднати обидві частини воєдино. Після цього "Кіндер-сюрприз" краще не чіпати, щоб не змістити його частини.

Як тільки шов застиг, і яйце скрепилось, можна повернути на місце фольгу. Спочатку обернути центр шоколадного яйця, потім вже загнути краю, як це було спочатку.

Тепер, коли відомо, як відкрити і закрити "Кіндер-сюрприз", якомога частіше радувати близьких і улюблених людей. Автор: Ірина Волошина 8 Жовтня, 2018Категория: Финансовые Хобби