Вишивка хрестом кішок - древнє рукоділля для сучасного світу


Опубликованно 07.10.2018 05:30

Вишивка хрестом кішок - древнє рукоділля для сучасного світу

Найбільше цінують подарунки, зроблені своїми руками. Особливо якщо цей подарунок зі значенням і обіцяє в майбутньому хорошу життя або удачу. А ще більш цінною вважається вишивка. Тому що зроблена вона своїми руками і завжди з певним змістом. Плюсом є і те, що майстер вкладає в роботу всю свою душу. Такий подарунок нікого не зможе залишити байдужим. Особливо якщо на картині вишивка хрестом з кішкою і котом. А зараз хтось вишиває?

Незважаючи на те, що вишивка зараз обов'язково включена в загальноосвітню шкільну програму, не всі нею володіють добре. Рідкісна школярка зуміє виконати за допомогою голки з ниткою навіть маленьку картинку з квіткою, не кажучи вже про вишивці хрестом кішок. Майстерно виконані роботи зараз мають величезну популярність і великий попит. Мода на вишиті речі повернулася. Але в сучасному світі складно уявити молоду дівчину, яка відмовиться від зустрічей з друзями, дискотек і різних розваг на користь монотонного домашнього проведення часу з п'яльцями, канвою і нитками.

Звичайно, тільки одиниці вважатимуть за краще сидіти вдома, коли інші розважаються. Однак є й любителі рукоділля. А враховуючи моду на вишивку, сучасні дами знову дістали п'яльця з минулого, відтерли їх від бруду і пустили в хід. Історія вишивки

Найстаріші вишиті речі датуються V століттям до н. е. Такі давні полотна знайдені в Китаї, який і вважається родоначальником всієї вишивки. Але винайшли вишивку ще раніше. Вишивання було ще у стародавніх людей. Зшиваючи собі одяг зі шкур, древні люди помітили нерівномірність стібків і вирішили такими стежками прикрашати одяг. У Китаї вишивали на тонких шовкових тканинах, зображуючи природні мотиви.

Були знайдені стародавні вишивки і на інших континентах в самих різних країнах. Звичайно, у кожного народу свій спосіб цього майстерності, свої улюблені кольори, обереги-орнаменти і мотиви, починаючи від вишивок пейзажів природи і закінчуючи вишивкою представників тваринного світу. Приміром, часто вишивали хрестиком кішок. Ці тварини вважалися священними, їх часто зображували на тканинних полотнах. Можна сказати, що вишивка - це один з найдавніших видів рукоділля.

З чого почати?

Вишивання - не зовсім просте мистецтво, але навчитися їй може кожен. Тут немає навіть статевого поділу. Світу відомі імена багатьох чоловіків, які чудово вишивають і навіть виставляють свої картини на продаж і збирають виставки. Для того щоб навчитися вишивати, не потрібно багато ресурсів. Достатньо мати декілька речей: Канва, купити яку можна в тканинному магазині. Нитки муліне. Їх також можна придбати в магазинах тканин або товарів для рукоділля. Голки для вишивки. Вони відрізняються від швейних тупим кінцем і великим вушком. П'яльці. Краще купувати дерев'яні, вони міцніше тримають тканину і в них міцніше натяг. Пластикові, крім інших вад, ще і швидко виходять з ладу. Схема. Без цього важливого елемента вишивати практично неможливо. Що найчастіше вишивають?

Незважаючи на величезну популярність вишитих сорочок і суконь, найпопулярнішими залишаються картини. У сучасному світі навчилися створювати схеми не тільки орнаментів. За допомогою різних програм можна створити схему своєї ж фотографії або вишити картину відомого художника. Звичайно, такі роботи роблять досвідчені майстрині. Маленькі діти починають свої роботи з невеликих картин тварин: цуценят, хом'ячків і папуг. Дуже популярною вважається вишивка чорної кішки хрестом.

Кішки хрестиком

Кішки - це актуальна тема для сучасного світу. Вишивають хрестом кішок і котів. Все частіше знаходять для них багато сюжетів і значень. Вважається, що вишита хрестом кішка приносить в будинок успіх і затишок.

Ці тварини в давнину були священними, їм навіть поклонялися і їх оберігали. Як містичні тварини, вони переносять душі померлих на той світ. Зараз такого повір'я немає. Але котяча тема одна з найпопулярніших. Вишивають таких домашніх тварин як за поодиноким схемами, так і купуючи набори для вишивки хрестом з кішками. Комплект для вишивки набагато зручніше одиночної схеми. У ньому є все необхідне для роботи. Не потрібно хвилюватися про розмір канви, вона там точно підігнана під вишивку. В наборі також є всі нитки. Їх рівно стільки, скільки потрібно для вишивки або трохи більше. Шукати і докуповувати самим не доведеться. Також набори для вишивки оснащені голками і схемами. Вишивки хрестом з кішками дуже різноманітні. Можна зустріти не тільки кольорових милих котиків або кошенят.

Що таке монохромна вишивка?

Також має місце так звана монохром-вишивка хрестом кішок. Це спосіб одноколірного виконання роботи, найчастіше з використанням чорного кольору. Така різновид вишивки відрізняється ще і своїми мінімалістичними сюжетами. Зазвичай на таких картинах зображені кілька предметів або тільки їх контури. Монохром також вважається одним з найпростіших видів вишивки. У ньому не можна переплутати відтінки. А вважати хрестики легше, коли вони одного кольору. Така вишивка легко підійде початківцям майстрам або учням. Мотивів для такої вишивки безліч: фігури і тіні різних предметів і рослин, силуети людей або тварин.

Серед різних видів вишивки люди частіше вибирають хрестик не за те, що його знак захищає від зла, а за те, що таку творчу роботу виконати під силу кожній людині. А серед безлічі тим і прекрасних картинок безпрограшно себе почувають вишиті коти. Ці горді, красиві, милі і забавні свійські тварини сміливо і впевнено зайняли свої законні місця в серцях цілої планети людей. Автор: Мелюх Ольга 1 Жовтня 2018Категория: Финансовые Хобби