У Парижі Kia розкрила подробиці про європейську версію електромобіля Niro EV


Опубликованно 04.10.2018 12:08

У Парижі Kia розкрила подробиці про європейську версію електромобіля Niro EV

У рамках Міжнародного автосалону в Парижі Kia Motors Corporation представила європейську версію повністю електричного кросовера Niro EV. Відтепер до практичності, безпеки і оригінальному дизайну гібрида Niro додалися повна відсутність шкідливих емісій і запас ходу до 450 км.

У Парижі відбулася прем'єра довгоочікуваного електромобіля Kia Niro EV з вражаючим заявленим запасом ходу - до 450 км. Такі характеристики дозволяють розглядати новинку в якості повноцінної альтернативи автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння і навіть «гібридами».

Niro EV є другим серійним електромобілем бренду Kia поряд з уже відомим Soul EV. На даний момент виробник отримав вже більше 5000 попередніх замовлень на цю модель.

Вражаючий запас ходу

Дизайн Kia Niro EV багато в чому повторює основні риси гібрида Niro, чудово знайомого українським споживачам. Головна відмінність в технічному оснащенні, адже бензиновий двигун поступився місце потужному електромотору, який видає 150 кВт (204 л. с.) і 395 Нм крутного моменту. Енергією його живить ємна літій-полімерна батарея на 64 кВт/год, яка дозволяє подолати до 450 км від однієї зарядки.

До «сотні» автомобіль розганяється за 7,8 секунди. Завдяки тому, що акумуляторна батарея розташована в нижній частині кузова, автомобіль має низький центр ваги, демонструє чудову стабільність і приємну керованість.

Набір активних систем безпеки включають в себе систему оповіщення про небезпеку аварії разом з системою запобігання фронтального зіткнення, розумний круїз-контроль з функцією Stop & Go і систему утримання автомобіля на смузі руху. Допоміжна система утримання автомобіля на смузі руху - це технологія автономного управління "другого рівня", яка відстежує транспортні засоби, що рухаються попереду, розрізняє дорожню розмітку, допомагаючи Niro EV триматися в своїй смузі на автомагістралі. Система контролює прискорення, гальмування і інші параметри руху автомобілів попереду, використовуючи зовнішні датчики для дотримання безпечної відстані на швидкості від 0 до 130 км / ч.

Сучасний насичений опціями інтер'єр

У салоні актуальний дизайн, простір і сучасні технології гармонійно доповнюють образ сучасного екологічно дружнього авто.

Панель приладів відтепер прикрашена синіми акцентами. Замість звичного важеля перемикання режимів АКПП на центральному тунелі з'явилася зручна «шайба» керування режимами роботи електричного силового агрегату.

7,0-дюймовий сенсорний дисплей на центральній консолі, крім даних навігаційної системи, мультимедіа, демонструє інформацію про параметри руху і роботи електромотора, а також процесу зарядки автомобіля.

В іншому інтер'єр серійного Niro EV схожий з салоном гібридної версії Niro, тому автомобілісти, які мають досвід володіння автомобілями бренду Kia, будуть відчувати себе за кермом Niro EV, як вдома.

Нагадаємо, що ще на етапі розробки платформи Kia Niro вона передбачала використання різних силових агрегатів. Тому, незважаючи на установку досить габаритної порівняно з гібридом батареї, всі пасажири мають достатньо місця для комфортних подорожей. Об'єм багажного відділення складає 451 літр (VDA), причому його можна значно збільшити, склавши спинки задніх сидінь і отримавши значний простір для багажу.Категория: Авто Бизнес