АІС починає продажу тракторів BELARUS для комунальних служб!


Опубликованно 29.09.2018 02:43

АІС починає продажу тракторів BELARUS для комунальних служб!

Офіційний дилер BELARUS в Україні – Група компаній "АІС", починає продажу тракторів для комунальних служб! В торговій мережі " АІС представлені трактор BELARUS моделей 82.1(2), 892, 1025, 1221 з встановленим комунальним навісним обладнанням. Асортимент агрегатів включає: щітка комунальна, відвал комунальний передній навісний, фронтальний навантажувач, причіп.

Дане навісне обладнання дозволяє повноцінно використовувати трактор для комунальних робіт, не купуючи дорогі підмітальні і снігоприбиральні машини. Завдяки навісного обладнання немає необхідності тримати великий парк техніки. Це відмінне рішення для очищення вулиць з невисокою інтенсивністю руху, доріг, пішохідних зон, парків, дворів, а також інших ділянок від сміття, снігу і піщаних наносів.

Пропоновані до купівлі трактора оригінальної збірки виробництва Мінського тракторного заводу. Спеціальна техніка для тракторів - українського виробництва.

Трактор BELARUS пристосовані для роботи в різних кліматичних зонах, не бояться морозів, спеки і бездоріжжя. Крім того трактора, виробництва Мінського тракторного заводу, одні з найнадійніших, нічим не поступаються європейським аналогам від яких вигідно відрізняються ціною.

Основні переваги тракторів BELARUS:

- невеликі експлуатаційні витрати;

- висока продуктивність;

- економічність;

- можливістю монтажу різного навісного обладнання.

Торгово-сервісна мережа АІС забезпечує гарантійне та сервісне обслуговування тракторів BELARUS. При цьому компанія надає послугу виїзного сервісу.

Ще однією перевагою покупки BELARUS в АІС є можливість придбання трактора в Кредит або Лізинг*.

Також, найближчим часом асортимент пропонованої тракторної техніки буде розширено екскаваторами. Раніше до продажу була запропонована модифікація трактор Belarus для лісових господарств і асортимент сільськогосподарської агрегатів бренду «Лозівські машини».

Група компаній АІС дає можливість придбати будь-яку модель трактора BELARUS, що випускається Мінським Тракторним заводом. Також за замовленням клієнтів може бути проведено підбір та закупівля необхідного навісного обладнання.

Детальніше про тракторах BELARUS та умов їх покупки в мережі Групи компаній " АІС " можна дізнатися за телефоном 0800-500205 або на сайті www.mtz.ais.ua

*Послуги кредитування та лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), що мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм кредитування та лізингу уточнюйте у Продавця.Категория: Авто Бизнес