Geely Auto Group оголосила про початок співпраці з компанією Smart Eye!


Опубликованно 28.09.2018 22:39

Geely Auto Group оголосила про початок співпраці з компанією Smart Eye!

Компанія Geely Auto Group - один з провідних китайських автовиробників, оголосила початку про співпраці зі світовим лідером в області технологій трекінгу стану водія, компанією Smart Eye. Починаючи з 2019 року компанії будуть спільно розробляти нове покоління систем безпеки рівня high-end, використовуючи технологію автономного моніторингу водія - DMS.

Дана технологія буде працювати спільно з розширеною системою допомоги водієві третього покоління ADAS (Advanced Driver Assistance System), розроблена компанією Geely тим самим запобігаючи зіткнення транспортних засобів.

Вдосконалюючи такі системи, Geely і Smart Eye надалі будуть розробляти технології виробництва напівавтономних автомобілів.

За статистикою, переважна більшість дорожньо-транспортних пригод продовжують відбуватися з причини втрати водієм пильності або відволікання на сторонні фактори, такі як відповідь на дзвінок або написання текстового повідомлення, спілкування з іншими пасажирами, а також раптового погіршення самопочуття.

Головною задачею таких систем є розуміння стану водія і, відповідно, своєчасна допомога в небезпечних дорожніх ситуаціях.

Вивчаючи рух очей, міміку обличчя і положення голови, технології Smart Eye дадуть можливість визначати і розуміти стан зосередженості водія автомобіля Geely, а також його уважність і ступінь сонливості за кермом.

Нагадаємо що в 2018-му р. компанія Geely Auto увійшла у нову енергетичну автомобільну еру і представила світу свою нову диверсифіковану енергоефективну стратегію, що передбачає подальший розвиток у чотирьох найбільш технологічних напрямках: гібридні технології, альтернативні види палива, водневі паливні елементи і чисті електричні технології, а також оголосила про запуск виробництва флагманського смарт-гібрида Bo Rui GE (Geely Atlas).Категория: Авто Бизнес