Чому не мережа залізничних снасті споришу поруч з моїм будинком?


Опубликованно 27.09.2018 06:54

Чому не мережа залізничних снасті споришу поруч з моїм будинком?

Японська спориш від залізничного насипу досягла в декількох футах від моїх дверей. У травні залізничної мережі сказав мені, щоб знову зв'язатися з ними, якщо я не чув протягом 20 днів. Я не чув, і з тих пір я дзвонив чотири рази. У той же час, трава виросла і я хочу, щоб вони вжити заходів.

Йоу, Лондон

Це своєчасне розслідування. У цьому місяці Апеляційний суд постановив, що мережа залізничних несе відповідальність за шкоду двом мешканцям, чиї будинки були сильно впали, тому що бур'ян на його землі вторглися на своїх городах.

Мережа залізничних оскаржили більш раннє рішення про те, що вона повинна виплатити компенсацію за витрати на лікування бур'янів і зниження вартості їхніх будинків, і зажадав від домовласників, довести, що завод був заподіяний фізичний збиток. Апеляційний суд постановив, посягання на іншу нерухомість становить до фізичних пошкоджень.

Дня після того, як спостерігач зв'язався залізничної мережі направило раунду команди і пообіцяв, лікування почнеться вже в цьому місяці. "Як тільки повідомили, японський горець росте на нашій землі розглядається протягом трьох-п'яти років або поки проблема не буде викоренена", - говорить він.

Якщо цього не відбувається, Ральф Bullivant, на пагорб Дікінсон адвокатів рекомендує вам звернутися в компанію попередження, що якщо не вжити заходів, може бути судовий позов щодо стягнення зменшення вартості вашого майна. У тих випадках, коли бур'ян посягає з приватного будинку місцеві органи влади можуть допомогти.

Якщо вам потрібна допомога, напишіть Ганні Тимс в your.problems@observer.co.uk або напишіть ваші проблеми, спостерігача, місце королів, 90 Йорка шлях, Лондон N1 9GU. Вкажіть свою адресу і номер телефону. Подання та опублікування у відповідності з нашими умовами і умови: див. http://gu.com/letters-termsКатегория: Финансы