Брекети єврозони на ряду з Грецією фіндопомоги умови виходу


Опубликованно 27.09.2018 06:20

Брекети єврозони на ряду з Грецією фіндопомоги умови виходу

Міністри фінансів єврозони готуються до поспіль на цьому тижні з грецьким урядом за умовами "золотого прощай", коли країна готується до виходу своєї третьої програми допомоги.

Побоювання, що Греція буде страждати четвертого фінансового краху, якщо не підписано угоду з ЄС про списання частини свого боргу на гори, ймовірно, поверхні до розборок у Брюсселі в четвер.

Міжнародний валютний фонд, який надав Греції кілька мільярдів євро і взяв участь у Тристоронній моніторингу реформ з Європейською комісією та Європейським Центральним банком (ЄЦБ), як очікується, щоб вийти з угоди, якщо Брюссель зменшує борговий тягар Греції.

Без МВФ на борту, Німеччини та інших консервативних країнах, таких як Фінляндія і Австрія могли б вимагати посилення положень програми реформ повинен бути накладений на Грецію, так як ціна його остаточної виплати фінансової допомоги.

"Всі зацікавлені, щоб полегшити тягар для Греції та інших кредиторів", - сказав Олів'є Байї, головний радник комісара фінансів ЄС П'єр Московісі. "Якщо ми залишимо занадто багато навантаження, це призведе до уповільнення відновлення Греції."

Він применшив вплив МВФ витягати з першої стадії спостереження, яка триватиме як мінімум до 2022 року. “Важливо те, що МВФ дасть свою думку про заходи боргу. Те, що ринки очікують, що він говорить, що вони досить надійні", - сказав він, визнавши, що відсутність залученості міжнародний кредитор останньої інстанції тисне на Німеччину.

Міністри фінансів із 19 членів валютного блоку буде зустрітися в четвер, щоб узгодити пакет заходів, який буде включати остаточний платіж по кредиту від €10 млрд до €12 млрд (?8,7 млрд і ?10.5 млрд.) і грошовий буфер у розмірі до €20 мільярдів. Виплати повинні бути останні євро фіндопомоги 86bn домовилися в 2015 році.

Грецький парламент минулого тижня ухвалив 88 так званих "попередніх дій", які проклали шлях для боротьби з міністрами фінансів єврозони. Афіни повинні продовжувати урізати пенсії і implementy широкий асортимент реформи в державному секторі, щоб задовольнити свої умови виходу.

Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ціпрас, як очікується, погодяться на посилення режиму спостереження, ніж у відношенні Ірландії та Португалії, які виходили на початку своєї програми фінансової допомоги.

Єврогрупа вимагатиме його відвідати Афіни кожен квартал замість звичайних шести місяців. Після цього, відвідування Європейської комісії буде продовжуватися, поки Греція заплатила назад 75% від €230 млрд, які він заборгував своїм кредиторам єврозони.

Ціпрас, однак, відкидає ці заклики президент ЄЦБ Маріо Драгі, і глава грецького центрального банку, що він повинен запросити превентивної кредитної лінії, що дозволить уряду отримувати доступ до додаткові кошти, вона повинна виникнути непередбачені витрати або бути заблокований з фінансових ринків, коли він потребує рефінансування кредитів.

Ціпрас сказав, що Греція буде розлучитися з Брюсселем, яке буде підірвана на те, що буде розглядатися Єврогрупи в якості іншої програми допомоги, з наступним суворі умови.

Ганс Vijlbrief, топ ЄС офіційний консультування Єврогрупи міністрів, сказав: “дуже важливо, що Греція може стояти на своїх власних ногах. Якщо це не заслуговує довіри, то не вийде. Це перша умова". Підписатися на щоденні бізнес сьогодні по електронній пошті або слідувати за бізнес-Зберігача на Твіттері @BusinessDesk

Єврогрупа прагнуть до скорочення грецького боргу виплати кредити до 2040 року і за зниження процентної ставки майже 1%, що значно нижче темпів Греція повинна заплатити міжнародних інвесторів.

МВФ, однак, наполягав, що зниження загальної заборгованості з самого початку-це єдиний шлях до стабілізації суспільних Афін фінанси.

Сказав Vijlbrief Хартії ЄС запобігти Єврогрупи від списання боргів, але це твердження ніколи не було перевірено і досі є основою для участі МВФ в наступний етап відновлення Греції.Категория: Финансы