Як Велика Західна залізниця йде вперед, потребує капітального ремонту промисловості


Опубликованно 27.09.2018 06:20

Як Велика Західна залізниця йде вперед, потребує капітального ремонту промисловості

У рік, коли у великих міжміських франшизи звалилися, пасажиропотік зменшився і зміна графіка кинув приміські поїзди в хаос, не дивно, що відчуття кризи змусили уряд розгляне Залізничний огляд.

Резонанс через постійно зростаючі тарифи, відмова Діви східному узбережжі, потім-Темзлинк і Північної хаос все захопили заголовки. Але крім всього цього, пасажири спокійно пережили вражаючі незручностей, дискомфорту і затримки в 2018 році на лінії, яка зазнала величезних витрат і чия історія ставить питання про те, як залізниці, від закупівлі до франчайзингу.

Коли робота буде завершена, майже $ 10 млрд буде вливають в нові рейки і поїзди для великої Західної залізниці, чия розлога мережа біжить з Лондона за такими напрямами, як Суонсі, Пензанс і Челтнем-спа. Послуги ГВР знаходяться у віданні британської автобусної і залізничної компанії FirstGroupwhile підтримання та оновлення інфраструктури контролюються державною залізничної мережі. Це витрати на спірне нові поїзди під державою-запустити процес, а також недостатньо прорахована електрифікації роботі, що проводиться залізничної мережі були предметом уїдливих звіти держконтролю.

Зараз, правда, велика частина маршруту від вокзалу Паддінгтон в Лондоні в Кардіфф електризується, з вузькими місцями згладжені і великим пересадочним читання вокзал перебудували. Десять місяців тому, першого довгоочікуваного нового міжміські експреси, зроблені в Японії Hitachi поступив на службу.

Замість віщуючи поліпшення продуктивності різко впав. Даними управління залізничним і автомобільним транспортом, регулятора галузі, показують, пунктуальність неухильно знижувався з цього моменту, у той час як затримки досягли безпрецедентного рівня. Скасування через проблеми з поїздами та поїзної бригади злетіла до майже 800 в місяць в березні, чотири рази в середньому за десятиліття. Приблизно один з шести ГВР поїзда були класифіковані пізно, з запізненням більш ніж на 10 хвилин; на lowpoint в травні, коли чи один з чотирьох міжміського ГВР побіг на зазначеного часу. Витрати ГВР

Інтенсивні інженерні роботи на трасі зірвало послуг і ГВР досягнутий рідкісний подвиг, в березні, що більше затримок реєструються як самогубство, чим викликана залізничної мережі. Між тим, пасажири регулярно виявлялися забиті і стоять на неоформившимися, п'ять вагонів, з наданням місць безглуздими.

Споживча група, яка? встановлено, що рахунки "поїзд болю" він отримав представлений непропорційно велике число ГВР пасажирів: більш ніж кожен четвертий з більш ніж 1000 скарг, хоча ГВР несе менше 6% всіх пасажирів поїздів у Великобританії. Загальні проблеми були скупченість, погана компенсація, відсутність інформації і шкоду, незручності, заподіяні пасажирам особистої та професійної життя. Алекс Хейман чого? сказав: "Це просто неправильно, що вони повинні страждати від постійних затримок і скасувань, часто може претендувати лише на компенсацію, якщо вони затягуються на годину або більше, і навіть тоді доведеться поставити у себе біганиною". Це дивно, як речі прийшли додому на сідало Крістіан Вольмар

Серед яких? показання обліковий запис була Тео Нотт, 25, з ванною, який сказав: "це стає експоненціально гірше ... пропустити важливі сімейні події і зустрічі, і відчуття повного безсилля при спробі отримати компенсацію, у мене розлютило в цій компанії більше, ніж будь-яка інша річ у повсякденному житті."

Що пішло не так? Якщо проблеми на Хітачі флоту очікується, катастрофічне видовище піар дірявим, несправне офіційний запуск поїзда сповістив гірше. Програма була переписана функція системи сидіння-бронювання та адреси муфти з п'яти вагонів встановлює в довгі потяги.

Поспіхом, щоб завершити перевищення бюджету роботи з електрифікації залізничної мережі залишає менше часу для ГВР навчити достатню кількість водіїв (хоча він наполягає, що працює багато). Перенесено, повторив трек затвори кинув логістики ГВР в сум'яття. Залізниця-широкий, можна змінити графік внесли додатковий стрес. З'явилися деякі співробітники ГВР виріс незадоволених: одне нещасне неділю компанія заявила, потяги не буде працювати, як його водії воліли, щоб дивитися Чемпіонат світу, а не працювати понаднормово. Один інсайдер називає це "ідеальним штормом".

Крістіан Вольмар, залізничний історик і колишній працю,-обрання кандидата, сказав: “Це дивно, як речі прийшли додому на сідало. Все це відбувається тому, що залізниця-це не юридична особа, але був розбитий на окремі функції, коли управління має перебувати під одним дахом. Інвестиційна програма, що гірше, тому що робота ведеться без урахування експлуатаційних проблем".

В кінці серпня уряд вирішив порвати франшизи ГВР, але попередив: "відновлення пунктуальність і надійність до прийнятного рівня, а потім підтримувати їх буде ключовим пріоритетом."

Незважаючи на ці слова, департаменту транспорту давно давайте ГВР FirstGrouprun без конкуренції. Похований в дрібний шрифт "стратегічного бачення для залізниць" випущені в листопаді минулого року міністром транспорту, Кріс Грейлінг, був намір ДПФ продовжити контракт спочатку з 2018 по 2022 рік, з можливістю продовження до 2024 року. ДПФ кажуть, що цей крок дозволить поліпшити сервіси спати в повній мірі, перш ніж запускати конкурс на нову довгострокову франшизу".

Це може означати, що спочатку буде дана короткострокових розширення на ГВР в цілому 11 років, вийшов з первинного договору після 2013 року, щоб уникнути ?800m в платежі в казну. Один фіг галузі, відмовившись назвати своє ім'я, сказав: "Як ти міг з чистою совістю дати цей контракт на когось працює це так погано, при всьому цьому інвестиції?"

Сказав ГВР пройде до травня 2019 року, коли електрифікація повинна бути завершена і графік оновлюється, і для вигоди ?10 млрд інвестицій, які будуть повністю очевидні. Послуги покращилися в серпні і він вважає, що він повернув за ріг, з Хітачі поїздів тепер випереджаючи старшого ВСД поїздів у парк.

Прес-секретар ГВР сказав: “Ми вітаємо бажання департаменту для підтримання безперервності та стабільності для пасажирів залізничної мережі продовжує здійснення програми електрифікації.

"У той же час, ми концентруємося на надання великий пакет поліпшень для клієнтів через мережу в покоління".

Деякі підозрюють прямого укладання контрактів-це спроба зберегти перше місце в промисловості як один з останніх британських фірм у Залізничний. Фінансові проблеми спочатку зберігалися протягом тривалого часу, в той час як франчайзі він виграв у цьому десятилітті виглядати отруєною чаші: збитковість TransPennine і Південно-Західній.

Вольмар сказав: “щоб дати людям прямий нагороди, здається, що заперечує Торі говорить про конкуренцію – але це акт відчаю. Національний Експрес більше не в грі, Диліжанса були завантажилися з Східного узбережжя. Хто залишився? Нам потрібен новий спосіб запуску залізниці".

Огляд франчайзингу в 2013 році система була стійкою. Цей висновок виглядає тепер все більш порожніми, як трудові заклики до ренаціоналізації отримати підтримку і харіус переміщається на новий розгляд.

Керівники галузі вважають коренем і гілкою розслідування необхідно. Девід Браун, головний виконавчий директор відмашку, яка проходить транспортні послуги по всьому світу, в тому числі проблемних Темзлинк, сказав: “мені потрібен огляд, щоб охопити всі аспекти галузі.Ви повинні дивитися на те, як воно фінансується і регулюється. Його про наявність загальних цілей. Якщо ви просто подивіться на франчайзинг, ви не будете в кінцевому підсумку з правильною відповіддю".

З усіх боків думка, що операції на поїзд і трек повинен бути більш згуртованими для поліпшення залізниці. Пасажири повинні сподіватися, питання тільки, як скоро відповіли. НЕПРИЄМНОСТІ НА ПОТЯГИ

Govia Темзлинк RailwayThe зайнятий приміський маршрут, який проходить від Брайтона до Бедфорда viacentral Лондон, протягом багатьох років страждає від ударів і затримок. Але це waseclipsed скасуванням тисячі потягів після timetablefiasco. Тимчасовий розклад з липня відновив стабільність, але немає ще дати, щоб принести в сервіс обіцяли в травні.NorthernBadly натисніть на графік хаос, але відновив 75% від cancelledservices, а також пунктуальність. Як і раніше, постраждалих від страйку.Лондон Північно-Східної RailwayBack в руки неохоче міністр транспорту, як положення, виконуваних службою після незаймані поїзда східне узбережжя вибіг з Кашин червня. Пасажири і прибутку не виправдалися.Південно-західний RailwayFirstGroup сподіваюся врятувати хоч якісь гроші в той час як перегляд договором, що відображають питання розкладу, але пасажирський сезон з продажу квитків різко впали, оскільки вона взяла на себе в August2017, в той час як страйк триває.TransPennine ExpressAnother першої операції і розпаду найбільш явно переплатив franchisesince Богородиці. Перший зізнався, що в цьому році його чекає ?106mhit від договору.Категория: Финансы