Менше дому робити розробникам багатий – але вони дрібнішають нашого життя | Уейн Хемінгуей


Опубликованно 26.09.2018 19:58

Менше дому робити розробникам багатий – але вони дрібнішають нашого життя | Уейн Хемінгуей

На будь тижня, якщо ви можете спокійно дивитися, ви побачите сумні новини про стан житла у Великобританії. Минулого тижня приніс досліджень показують, що середній будинок у Великобританії скоротилася на 20% з 1970 року. В іншому місці, хурма, Великобританії другий за величиною забудовник, оголосили півроку прибуток у розмірі ?516 м, до 13%, багато в чому завдяки уряду допомогу в придбанні схемою (на початку цього року, з'ясувалося, що директор компанії Джефф Фейрберн був вручений бонус у розмірі ?75 млн.).

Будинків стає все менше, а на верхівці кілька національних будівельники прибутку і бонуси отримують все більше. Як ми сюди потрапили? Відповідь одна-жадібність. Будинки мають вирішальне значення для наших потреб – стихійна, як ми живемо. Не віриться, що підприємствам дозволяється зловживати цим для таких відвертих спекуляцій.

У будівництві промисловості стверджує, що поєднання зростання цін і скорочення будинків, викликане підвищенням вартості землі. Це, безсумнівно, проблема: ви можете отримати ситуаціях з нуля сільгоспугідь – Святий Грааль для розробників – де власники можуть зробити 50 разів більше, якщо нерухомість продається будинок, ніж якщо він продає для подальшого використання в якості ферми (пасовища вартістю ?12,500 гектара був відомий, щоб продати за $ 2,5 млн га для житлового будівництва).

Це все в корпусі ланцюга і палива нерівності. Деякі землевласники просто плювати – а решта просто не розуміють, що їх дії наносять вздовж лінії. Часто вони задобрювали ненажерливою агентів, щоб продати за максимально можливою ціною. Заклик зупинити землевласників Великобританії величезну прибуток від спекуляції Детальніше

Весь цей процес пов'язаний, що викликає зростання цін повинен бути оглянутий. У Нідерландах, закон дозволяє місцевим властям купити землю за нинішнім цінність, яку вони потім зможуть розробити для соціального житла та приватного комерційного використання, в той же час отримання прибутку. Це відразу зніме тиск з цін.

Але ми повинні суперечити домобудівництва індустрії, коли вона говорить немає іншого варіанту. Що це нісенітниця. Багатьом забудовникам, поставити на малий відсоток земель, якими вони володіють кожний рік – це загальноприйнята в галузі (а це робить сильною бізнес-сенсі), щоб стримати на суму вони будують, щоб утримати попит і високі ціни.

Але не тільки вартість землі, ми маємо ситуацію, коли забудовники житла мають вільною рукою. Змінювали один одного уряду підштовхнули дерегуляція і вільний ринок. Нам потрібні проектувальники на місце поставити контроль на ціни на землю, швидкість збірки і як галузь розвивається. Уряд зробив відділів планування ради практично безсила. Facebook Твіттер Пинтерест У мене 500 друзів: Лондон знову сожительствуя

Планування-це благородна тема. На міжнародному рівні, Британія була колись славився своїми планувальники – ми придумали місто-сад рух, там було фантастичне походження. Але планування було зруйновано економії. Ми повинні знову зробити планування благородний; платити планувальники добре; дай їм владу.

Торі історично стояли на дерегулювання просто про все – і потрошать планування залишає вас з тим, що ми маємо зараз. Ми не були б побиті жадібність, якщо планування може контролювати його.

Є, звичайно, місце для мікро-вдома. Деякі люди хочуть жити, але це нішу. Це повинен бути сектор, але це має бути результатом попиту, а не поступове проїдання простору, щоб задовольнити високі ціни. Люди не повинні бути змушені в обмежених умовах, так що інші можуть зробити великі прибутки. Якщо ти багатий у тебе немає думки про те, де можна жити зараз. Як, чорт візьми, ми дозволили собі в цій ситуації?

Дизайнери і архітектори можуть допомогти зробити більш дрібні місця в більш вигідному світлі, але в цьому і полягає дилема. У той час як архітектори придумали елегантний дизайн і рішення для крихітних будинків, в той же час вони здатні розпалити проблему. Ми нормалізувати ситуацію безтурботно, які обслуговують галузь, яка наполягає на видавлювання простір? Ми повинні заохочувати розробників, щоб мати мету думати про залишивши у спадок. В найбільших забудовників йде розмова, а не ходити пішки. Є середніх забудовників, які могли б зробити речі по-іншому, але вони борються, щоб отримати достатню кількість землі в потрібному місці, як приватний сектор і навіть державного сектора, продають землю за високою ціною і не піклуватися про те, що спадщина. Є дрібні забудовники, які потребують допомоги, щоб розширити свій бізнес. Ми могли б розвивати більш свідомі, турботливі розробники, які там, вся індустрія не такий; він не повинен залишатися таким. Як малі, як 13 квадратних метрів: це найгірше нових квартир у Великобританії? Детальніше

Коли справа доходить до житла, промисловості рідко говорить про благополуччя. Почуття під замком явно негативний – довгострокові наслідки усадки будинку доведеться рахуватися. Коли будували мало місця, це застаріла на 100 років. Чотири покоління жити в такому маленькому будинку.

Як ми постійно звужуватися будинку, ми залишимо людей все менше і менше місця, щоб жити, і ми ризикуємо, приймаючи маю на увазі випадки з життя. Ось приклад: я був би набагато менш щасливий без моєї колекції вінілових платівок, без місця, щоб зберігати їх у мій дім і грати в них. Деякі можуть сказати, що це просто розкіш в цифрову епоху. Але було б дійсно прикро, якщо б це було відібране у мене – якщо почуття краси і радості я вийду з вінілу програв, тому що забудовник побудував будинок без місця для все, що.

Що ж це за будинок: там, де є місце для друзів, місце для дорогих речей, місце, щоб жити. Але як будинки будуються зараз, значить, ми в кінцевому підсумку з людьми, говорили, що вони можуть не мати, що більше.

Яке життя ми йдемо до?

• Уейн Хемінгуей співзасновником HemingwayDesign, який спеціалізується на доступне і соціальне проектуванняКатегория: Финансы