Фінансування Великобританії спорт дозволяє мені конкурувати на Паралімпійських рівні


Опубликованно 26.09.2018 17:24

Фінансування Великобританії спорт дозволяє мені конкурувати на Паралімпійських рівні

Я почав грати в гру бочча після походу в спеціальних Ейршир ігор, коли мені було дев'ять років і тільки почав використовувати інвалідне крісло. Я не думаю, що Паралімпійський спорт був варіант свого часу, але шотландський тренер побачив у мені потенціал.

Мій брат, Скотт (теж паралімпієць), і у мене м'язова дистрофія Дюшенна і як грати в бочче, мета спорту з метою отримання більш ваші кольорові кульки ближче до білого м'яча, Джек, ніж ваш супротивник. Це схожі на миски і петанк, але немає Олімпійських еквівалент – це тільки в Паралімпійських іграх.

Скотт і я живу з батьками і у наших тат і іншого персоналу, вихователів. Ми почали представляти Шотландії, тобто у Великобританії загону, і Скотт виступав у лондонській Паралімпіаді. Ми також змагалися в Ріо Паралімпіади. 'Я заробляю 3 мільйона фунтів на рік, але не просто викинути гроші на вітер' Детальніше

У нашій категорії в бочча називається BC3, який означає, що ми повинні використовувати пандус для руху кульок і попросіть помічника, щоб отримати м'яч вниз по трапу – мама і тато, наші фахівці.

Програма бочча для цього Паралімпійський цикл, і розгойдування в Токіо 2020, отримує близько ?3,7 м з Великобританії Спорт. Як частина цього, у мене є нагорода спортсмена на спортивні витрати ?1,250 в місяць, або ?15 000 в рік.

Нагорода варіюється в залежності від того, якого рівня спортсмен; чим більший успіх, тим вище рівень ви можете йти. Наш рівень фінансування вважається потенційним подіум", що означає, що у нас є потенціал, щоб виграти медалі на чемпіонатах світу та Паралімпійських іграх, але не зробили цього. Її мета-підтримати спортсменів, щоб тренуватися з меншими фінансовими клопотами. Я витрачаю своє рішення на обладнання. Набір з 13 м'ячів бочча коштує від ?300 до ?700. Після Паралімпіади в Ріо ми зробили тактичні зміни, які вимагають нових наборів куль. Є й інші обладнання, такі як рампа і шолом зі стрілкою на кінці, щоб звільнити м'яч. Ми повинні були отримати нові покажчики, які коштують близько $ 100 кожен раз.

Ми також витрачати гроші на мікроавтобус для транспортування наших візочників та обладнання, таксі, як я не можу водити за мого стану, і спортивний зал тренуватися. Іноді нам потрібно взяти таксі до місця 30 або 40 миль, щоб кілька сотень фунтів. Інші витрати включають паркування, харчування на змаганнях і добавки.

Фінансування також сплачує наша фізична система обладнання. Ми використовуємо гроші, щоб поліпшити наші управління і шиї за користування покажчики через шию джгут опору, вартість якого становить ?100-?150. Після "Ліверпуля" дає мені більше почуття благополуччя, ніж купувати речі для дому' Детальніше

Як і будь-який вид спорту, це про тих малих відсотках продуктивності і грошей виділила нам один з найсильніших складів. Коли я був ще в стані, фінансування також заплатили за абонемент в спортзал, але зараз я використовую його, щоб відкрити гідроізоляція басейнів і програми Сила, які допомагають мені грати на елітному рівні.

Частина угоду про фінансування полягає в тому, що ми повинні зробити ряд виступів у школах та спортивних клубах. Це здорово, щоб показати іншим, що люди з обмеженими можливостями вміють робити і надихати їх.

Далеко від спорту, Скотт і я люблю ходити на концерти – ми йдемо в чотири або п'ять на рік. Я витрачати багато грошей на музику – мій улюблений альбом Готель Каліфорнія групи "Іглз", це прекрасно. Нам подобається футбол, і підтримка Селтік і дивитися, як вони грають.

М'язова дистрофія Дюшенна є погіршення стану, так це здорово, подорожувати по всьому світу і займатися спортом на такому високому рівні. Спорт змінив моє життя на краще.Категория: Финансы