Лорд Томас Макклесфилд некролог


Опубликованно 26.09.2018 00:42

Лорд Томас Макклесфилд некролог

Террі Томас, лорд Томас Маклсфилда, який помер у віці 80 років, принесла зір, зміна і співчуття у світі британського банку, заявляючи, що банківська справа було дуже важливим, щоб залишити банкіри.

Він вступив в кооперативний банк у 1973 році і став її директором у 1988 році, після чого він рішуче захопив кермо влади. Террі зловив настрій клієнтів банку етично мислячий і часто багатих. Він демократизувати золота картка – роблячи його доступним набагато більш широкому колу клієнтів і гарантуючи, що воно буде безкоштовним для життя.

Кооперативний банк вже був членом двох міжнародних мереж банків, який дав йому відмінні представництва в Європі і світі. Додав Террі, що міжнародна соціальна мережа підприємства, в якому він об'єднав підприємців, таких, як Аніта Роддік, засновник компанії "боді шоп", які поділилися своїм баченням створення та ведення соціально-відповідального бізнесу.

Це призвело до його завершення диференціації кооперативний банк від своїх старомодних суперників, запустивши ідею "етичної позиції". Террі зробив сміливі кроки з розсудлива обережність, і зробив це ясно з самого початку, що банк приймає позицій своїх клієнтів, не даючи їм уроки моральності.

Син Мілдред, яка балотувалася в овочевому кіоску, і Эмрис, транспортний менеджер, Террі народився в Кармартене, на південному заході Уельсу, і освіта в місті Королеві Єлизаветі гімназії. Він був натхненний його Національну службу, щоб перейти на прогресивну кар'єру, в якій він підтримав його майбутня дружина Лінда Стівенс, вчитель. Навіть так він сказала Лінда, коли він приєднався до національної провінції в 1962 році: "не хвилюйся, я буду отримувати потім хорошу роботу."

Національних провінцій об'єдналися в Національний Вестмінстер банк в 1970 році. Вирішальним етапом кар'єри Террі прийшов на наступний рік, коли він був відряджений на спільних кредитних карток компанії в 1971 році, щоб створити, від імені відсталі банки, конкурент кредиткою. Він був частиною команди, яка вибрала як імені для нової марки, але до того часу, кредитну карту, був запущений, Террі був призначений менеджером з маркетингу кооперативний банк – перший менеджер з маркетингу британського банку.

Террі представила перший кооперативний банк кредитні карти і приніс маркетингу модне слово "вільний" на поточні рахунки. Банки були використані для зарядки невелику плату за кожну операцію, компенсується умовної процентної ставки на залишок коштів на рахунку, але безкоштовна банківська привабливу пропозицію.

У січні 1975 року кооперативний банк ввів безкоштовне банківського поточного рахунку, поки клієнт підтримує позитивний баланс. Хоча це було 11 років до будь-якого з великих банків слідом за кооперативом, це залишається основою сучасного банківського поточного рахунку.

У 1984 році він був відряджений на півставки, щоб стати першим директором тресту "єдність", фінансовий інститут, створений спільно кооперативом і провідних профспілок, щоб стримувати німецькі і ізраїльські банки намагаються залучити вклади профспілок Великобританії. В єдності він приніс план акціонерної власності працівників (ЭСОП) у Великобританії, після місії по встановленню фактів в США.

Часи змінилися і сьогодні те, що Террі не в банківські терміни, можливо, не так легко бути помічено як хороша річ. Кредитні картки, які зробили життя простіше для мільйонів людей в даний час також розглядається як пастки для необережних; вільна банківська діяльність є такою, що вводить в оману; етичні позиції як сміливий норма. Коли Террі передбачені штрафні збори для клієнтів, які overdrew без дозволу, він був прийнятий в якості короткий різкий урок – зараз це вважається недобросовісною практикою.

Але в 21 столітті, коли комерційні банкіри хуліганив до неймовірних градусів, народної віри в повсякденному банківської діяльності і навіть в банк менеджер они залишається напрочуд високою. Це пов'язано значною мірою з Террі. Він був прихильником безперервного Партії праці, тому кооперативний рух дало йому природне додому. Він був зроблений све в 1997 році він звільнився з банку, і отримав пера як лорд Томас Макклесфилд пізніше в цьому році, але була проблема з серцем, щоб скоротити другу кар'єру в політиці.

Його друга велика відданість після того, як Уельс був зі своїм сином на північно-заході. Він був першим головою Східного партнерства Манчестер, і зіграли свою роль в Олімпіаді-2000, які підготували грунт для успішних торгів Манчестер на проведення Ігор Співдружності 2002. У 1998 році він був призначений першим головою Північно-Західного Агентства розвитку.

У нього залишилася Лінда, з якою він одружився в 1963 році, і їх трьох синів.

• Теренс Джеймс Томас, лорд Томас Макклесфилд, народився 19 жовтня 1937 року, помер 1 липня 2018 рокуКатегория: Финансы