Единбург штовхає на законні повноваження, щоб ввести туристичний податок


Опубликованно 26.09.2018 00:42

Единбург штовхає на законні повноваження, щоб ввести туристичний податок

Единбург має всі шанси стати першим містом у Великобританії, щоб ввести спеціальний збір з туристів, як він намагається впоратися з різким збільшенням відвідувачів. Единбург-це чарівно. Але туристичний податок може порушити її заклинання | Емі Стентон Детальніше

Рада виступає за законні повноваження щодо введення "податкових ліжко" номери в готелях і короткочасного перебування дозволяє, наприклад, Airbnb підняти до ?27 млн в рік щодо покращення інфраструктури міста і розвіяти зростаюче невдоволення серед мешканців про переповнених вулиць і обшарпаних громадських місцях.

Кампанія була підтримана в середу інші лідери Шотландії рада, хто хоче шотландських міністрів, щоб ввести законодавство, щоб дозволити іншим напрямами напружуючи при напливі туристів – такі як Скай, Оркнейських островів і Аргайла – стягувати такі податки.

Прихильники Леві вважає, що ця пропозиція має сильний шанс бути загнаний в Європі і може бути в силі протягом двох років.

Міністри СНП раніше відмовився розглядати його, але їхні заперечення вважаються пом'якшувальні, почасти тому, що Единбург знаходиться у віданні СНП коаліції з великим впливом в уряді.

Він активно протистояв готельєрів, які бояться пропозицій Единбурга стане прецедентом для інших міст, включаючи Лондон, прагнуть наслідувати моделі широко використовуються іншими європейськими містами, такими як Барселона, Берлін, Амстердам і Венеція.

Готельна індустрія наполягає на новий податок, є необґрунтованим, так як готелі та ліжко та сніданок у Великобританії вже платити 20% ПДВ, ставка набагато вище, ніж в інших порівнянних країнах Європи.

Віллі Маклеод, шотландський директор промислової групи гостинності Великобританії, сказав галузевих досліджень показав 1% зростання витрат, скорочення витрат на 1,3%. "Единбург, здається, одержима оподаткування в нашій галузі [але] існує межа того, скільки ми просимо наших клієнтів платити", - сказав він.

Адам Маквей, лідер ради Единбурга, сказав, що їхні побоювання були невиправданими. Рада хотів тільки невеликий збір у розмірі ?1 або ?2 за спальню за ніч, набагато нижче, ніж ставки інших європейських містах.

"Це менше, ніж чашка кави; ніхто не запідозрить в кінці їх перебування, коли їх заплатити кілька фунтів", - сказав він.

Единбург переживає бум у сфері туризму, надихнувшись ряду цілорічних фестивалів, які починаються весною, пік в серпні з бахромою та міжнародної кухні, а в кінці його концерти чи не Салют і феєрверк. Ванна відроджує планують ввести туристичний податок Детальніше

Готелі міста мають друге місце по заповнюваності у Великобританії на 82%, і галузь активно інвестує в нові. Сер Річард Бренсон сподівається відкрити перший готель у Великобританії Віргінські позаду Центральній бібліотеці міста.

Є три розкішних готельних комплексів на Андріївській площі, включаючи відгалуження на курорті Гленіглз. У всіх 34 нових готелів з майже 3000 спальнях планування згоди і більше 15 понад 2000 спальні, які очікують затвердження.

У промисловості переважають бюджетні мереж, таких як прем'єр-ІНН, Ібіс і Travelodge. Критики кажуть, що це робить місто доступним місцем, але також збільшує тиск на простір, в той час як їх прибуток у кінцевому підсумку за межами Шотландії.

Маквей погоджується з шотландської партією Зелених, що різкий стрибок у Airbnb-типу здачі в оренду майна підприємства зросли ціни на житло. Дослідження фестивалю Хогманай, в ході якої частина центру міста закрита для не-володарі квитків, знайшли тільки 17% своїх квитків купили жителі Единбурга.

На відміну від Барселони і Венеції, де політики і жителі влаштували гнівних протестів на задушливий кількість туристів, часто приїжджаючи всього на кілька годин на круїзних лайнерах, Маквей говорить Единбург хоче підтримати свою економіку відвідувача.

“Для підтримки успіху у місті Едінбург, що в його туристичної економіки, ми повинні протистояти загрозам, які існують для цього. І одна з загроз, грубо кажучи, це люди у Едінбург, будучи ситі по горло напливом людей, які приїжджають сюди", - сказав він.

"Я не думаю, що ми близькі до критичної маси здачі підписати 'місць немає' перед містом, але люди чомусь все частіше відчуваєте, що шлях."

Поради кажуть нинішні скорочення їх фінансування від центрального уряду і обмеження на збільшення податку на 3% робить нових джерел місцевих доходів важливе значення.

Індустрія туризму також спліт. Керівники аеропорту Единбурга, один з найбільш потужних бізнесів в регіоні, і маркетинговий Едінбург, парасолькова група, підтримую ідею в принципі, так довго, як інші компанії внести свій внесок і залучені кошти призначені для підтримки туризму.Категория: Финансы