Схема простого квітки гачком: опис, особливості виконання, поради рукодільниць, фото


Опубликованно 24.09.2018 23:26

Схема простого квітки гачком: опис, особливості виконання, поради рукодільниць, фото

Навчитися створювати своїми руками ажурні квіти насправді не так складно, як може здатися. Все, що потрібно від початківців рукодільниць, - запастися пряжею, ножицями і підібрати вірний за розміром гачок. І, звичайно, уважно вивчити прості схеми в'язання квітів гачком, представлені в нашій статті. А потім сміливо приступати до роботи!

У цій статті ми постаралися зібрати найбільш легкі і в теж час красиві варіанти створення квітів ромашки, троянди, сакури і незабудки. Сподіваємося, за допомогою наших схем і описів у вас все вийде! Чарівна незабудка. Опис для початківців майстрів

Давайте навчимося в'язати найпростіший квітка гачком - милу незабудку. Вона виконується швидко і просто, а виглядають дуже гарно, ніжно і романтично. Зв'язавши кілька квіточок, стебло і листок, можна використовувати таку композицію в якості незвичайної брошки.

Для роботи потрібні: гачок № 2 або № 2,5 і мерсеризує бавовняна пряжа (180 м на 50 г) трьох кольорів - синього, жовтого і зеленого. Також знадобляться ножиці, голка та швейні нитки.

Працювати будемо за наступною схемою. Простий квітка гачком починаємо в'язати жовтої пряжею з чотирьох повітряних петель (ВП), які стуляємо в кільце з'єднувальним стовпчиком. Виконуємо 1 петлю підйому. В'яжемо в кільце 10 стовпчиків без накиду (СБ). Завершуємо ряд за допомогою сполучної петлі.

Приєднуємо синю нитку і робимо 1 ВП. Починаємо в'язати перший пелюстка. В петлю підстави робимо 1 стовпчик без накиду (СБ), 1 стовпчик з накидом (С1Н) і 1 стовпчик з двома накидами (С2Н). Половина пелюстки готова.

В наступну петлю знову пров'язуємо ці три елементи, але в зворотному порядку, спочатку один стовпчик з двома накидами, потім стовпчик з одним накидом і стовпчик без накиду. Перший пелюстка незабудки готовий.

Інші чотири виконуємо за аналогією, повторюючи раппорт 1СБ-1С1Н-1С2Н, 1С2Н-1С1Н-1СБ. Ряд завершуємо сполучної петлею, відрізаємо і закріплюємо нитку. Перша незабудка готова! За цією схемою простого квітки гачком виконуємо ще дві такі ж деталі для майбутньої композиції. Продовжуємо в'язати незабудку

Тепер приступаємо до виготовлення стебла і листки. Беремо пряжу зеленого кольору і в'яжемо десять повітряних петель. У другу з кінця робимо петлю 1 напівстовпчик без накиду. Далі виконуємо ще 8 полустолбиков. Тепер в'яжемо ланцюжок з 8 ВП. Пропускаючи першу петлю, пров'язуємо 7 полустолбиков без накиду. Робимо 18 повітряних петель і 17 полустолбиков без накиду. Стеблинка готовий.

Приступаємо до створення листочка. Виконуємо ланцюжок з 18 ВП. Пропускаємо дві перші петлі, робимо 16 стовпчиків без накиду і 3 ВП, повертаємо. В'яжемо 3 стовпчика з двома накидами, 5 стовпчиків з накидом, 4 полустолбика з накидом, 4 стовпчика без накиду, 1 повітряну петлю.

Для того щоб виконати другу половину листочка, повертаємо деталь початкової ланцюжком вгору. Робимо 4 стовпчика без накиду, 4 полустолбика з накидом, 5 стовпчиків з накидом, 3 стовпчики з двома накидами і 3 ВП. Прикріплюємо лист до стебла (з'єднувальним стовпчиком), ниткою пришиваємо незабудки. Ніжна і романтична композиція готова! Тепер ви знаєте, як швидко і легко виконуються квіти гачком, схеми прості! Зі схемами та описом в'яжемо красиву ромашку

Пропонуємо початківцям рукодільниця нескладну схему красивого квітки. Такий декоративний елемент добре підійде для прикраси в'язаних дитячих виробів - шапочок, шарфів, снудов або кардиганів. Для його виконання потрібно підготувати гачок №2 і пряжу двох кольорів - білу і жовту, з товщиною нитки 250 м на 100 р. Схема простого квітки гачком представлена далі.

Працювати починаємо жовтою ниткою. Робимо 8 повітряних петель (ВП) і замикаємо їх у кільце. Виконуємо 1 ВП (для піднімання), 1 стовпчик без накиду і 2 ВП. Далі в кільце пров'язуємо 23 стовпчика з одним накидом. Замикаємо ряд за допомогою сполучної петлі. Нитка обриваємо і закріплюємо. Серцевина ромашки готова. В'яжемо пелюстки сонячного квітки

Для створення пелюсток приєднуємо білу нитку в повітряну петлю початку першого ряду. Виконуємо 7 ВП, дві з яких необхідні для підйому, а з п'яти буде формуватися пелюстка. У другу з кінця петлю в'яжемо 1 стовпчик без накиду. У наступні дві петлі ланцюжка по одному стовпчику з накидом. У п'яту з кінця петлю виконуємо 2 стовпчика з одним накидом. Пелюстка №1 готовий. Прикріплюємо його з серцевини ромашки: пропустивши одну петлю, виконуємо стовпчик без накиду (гачок вводимо за обидві полупетли).

Решта 11 пелюсточок в'яжемо по аналогії з першим. Ряд закінчуємо, скріплюючи перший і останній пелюстки сполучної петлею. Відрізаємо нитку і закріплюємо. Тепер ви знаєте схему простого квітки гачком. Сподіваємося, складнощів в роботі у вас не виникне. Квітка сакури. Ніжний і красивий елемент декору

Цей простий і красивий квітка навіть початківці умільці зможуть виконати швидко і легко. Використовувати його можна в різних цілях - прикрашати одяг, декорувати домашній текстиль або навіть створювати оригінальні панно.

Для роботи потрібно підготувати гачок №1,25 та пряжу з мерсеризованного бавовни щільністю 280 м на 50 р. Колір ниток може бути білим, світло та темно-рожевим або бордовим. Також в роботі знадобляться ножиці, голка.

Схема простого квітки гачком така.

Центр квітки буде в'язати ниткою бордового кольору. Роботу починаємо з кільця амігурумі. У нього в'яжемо 5 стовпчиків без накиду і завершуємо сполучної петлею. Другий ряд починаємо з підйомною петлі. В'яжемо по 2 стовпчика без накиду) в кожну петлю Отримуємо 10 СБН. Замикаємо як зазвичай - сполучної петлею. Серцевина квітки сакури готова. Виконуємо третій і четвертий ряди

Для в'язання пелюсток беремо нитку рожевого або білого кольору і приєднуємо її до основи. В'яжемо 1 стовпчик без накиду і 1 стовпчик з накидом в першу петлю підстави. У другу - спочатку 1 стовпчик з накидом, 1 стовпчик без накиду. Продовжуємо раппорт до кінця ряду, повторюючи 4 рази. Не забуваємо закрити ряд, використовуючи сполучну петлю.

Четвертий, заключний ряд в'яжемо так. Виконуємо ланцюжок з трьох ВП, 4 стовпчики з накидом, по два в кожну петлю основи. Знову в'яжемо 3 ВП і за допомогою сполучної петлі приєднуємо її до стовпчика без накиду попереднього ряду. У проміжок між стовпчиками робимо 1 СБН.

Перший пелюстка квітки сакури готовий, виконуємо ще чотири. Закриваємо в'язання, обрізаємо і закріплюємо нитку. Ось і все, наш красивий декоративний елемент готовий! Для закріплення навички виконуємо ще кілька таких же гарних квітів гачком. Схеми з описом спрощують процес і дозволяють новачкам швидко освоїти техніку роботи! Ажурна троянда гачком для початківців майстринь

Пишна, об'ємна троянда може стати родзинкою будь-якого гардероба, яскравим акцентом на повсякденному кофті, шарфі, шапці або самостійним аксесуаром -оригінальної брошкою або красивою шпилькою для волосся. Такий декоративний елемент обов'язково буде підкреслювати красу і відчуття стилю своєї власниці.

Для створення троянди вам потрібно пряжа будь-якого кольору щільністю 200 м на 100 м і гачок на 2,5. Також знадобляться ножиці, голка і нитки в колір пряжі. Нижче представлена схема просто квітки гачком, яку ми будемо використовувати в роботі.

Технологія виконання об'ємної троянди

Починаємо в'язання квітки з набору 50 петель. Далі набираємо ще 4 ВП. У п'яту з кінця петлю виконуємо стовпчик з накидом (далі С1Н). В'яжемо 1 ВП. Пропускаємо петлю і в наступну в'яжемо 1 С1Н-1ВП-1С1Н. Повторюємо раппорт до кінця ряду. Робимо повітряну петлю і продовжуємо в'язати у зворотному напрямку.

В арку між двома стовпчиками попереднього ряду пров'язуємо 6 С1Н, в наступну петлю робимо з'єднувальний стовпчик. Повторюємо раппорт 17 разів. У наступні шість арок в'яжемо по 5 С1Н, потім двічі по 4 С1Н. В останню арку ряду виконуємо 3 стовпчика з одним накидом. Робимо повітряну петлю і закриваємо ряд сполучної петлею.

Заготівля для трояндочки готова. Тепер звертаємо її, формуючи квітка. Із зворотного боку прошиваємо, щоб троянда не розпадалася. Нитку закріплюємо і обрізаємо. Ось яка гарна ажурна троянда у нас вийшла!

Завдяки описам представленим у статті, ви знаєте, як створювати своїми руками квіти гачком. Зі схемами прості і красиві троянди, ромашки і незабудки в'язати одне задоволення. Творчих вам успіхів! Автор: Беєва Наталія 24 Вересня, 2018Категория: Финансовые Хобби